Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasinak van szexkapcsolata?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasinak van szexkapcsolata?

Figyelt kérdés
Éppen ismerkedek egy pasival és elszólta magát, hogy már 2 éve összejárogat egy lánnyal. Valószínű ott már érzelmek is alakultak szerintem ennyi idő után. Vagy tévedek?
2020. márc. 25. 00:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%

Lehet, hogy nem csak szexkapcsolat. De az se utal sok jóra, hogy képes valakivel érzelmek nélkül összejárni 2 évig, és kihasználja. Minimum, hogy a lány részéről vannak érzelmek.

Nálam kizáró ok lenne.

2020. márc. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem feltétlenül vannak érzelmek!

Szerintem akkor vele lenne, komoly kapcsolatban.

Persze az egész sztorit csak te, vagy te sem ismered, de ha laikusan gondolkodom, nekem nem kéne más, ha a szexparterrel minden ok, és vannak érzelmek!


33/F

2020. márc. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Az elején nem de később vissza járna. Nem stabil kapcsolat lenne így. De te tudod, féltékeny késni és idegeskedni akarsz akkor jó úton haladsz egy rossz kapcsolat felé.
2020. márc. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Járogasson továbbra is ezzel a lánnyal! Akár vannak érzelmek akár nem, felesleges belebonyolódni egy hármas kapcsolatba! Arról nem is beszélve, hogy ha így kezeli a kapcsolatait, nagyon kiábrándító!
2020. márc. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy visszajárna.

A másik is tud róla, hogy ez csak szexkapcsolat? Lehet, csak keresgél, és ha jobbat talál lelép a no mellol.

2020. márc. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ismertem egy ilyen pasit. Volt szexpartnere , de közben persze keresgélt más nőket is, velük sosem jött össze kapcsolat. Végül 2,5 év után belement kapcsolatba a szexkapcsolatos nővel (az végig szerelmes volt belé....). Még azelőtt egy héttel is mással dugott, hogy összejött a nővel 😂😂😂
2020. márc. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Nem minden szexkapcsolatban vannak érzelmek. Szimpátia van és testiség. Van ahol valamelyik fél elkezd érezni valamit, de ez nem törvényszerű. Ha van olyan, hogy az egyik fél nem érez semmit, akkor olyan is van, hogy egyik sem. Nem mindig lyukas mindkét zokni a lábadon, van, hogy csak az egyik, van, hogy mindkettő és olyan is, hogy egyik sem. Nekem is volt ilyen kapcsolatom és nem azért volt, mert én nem szeretnék normális kapcsolatot, hanem azért, mert nem találtam olyan nőt aki megfelelő lett volna vagy legalábbis én neki nem feleltem meg. Szex meg kellett és olyan csaj is volt akinek szintén hiányzott a szex. Ő egy idő után felhozta a járás dolgot, de megbeszéltük, hogy semmi értelme nem lenne, az lenne az igazi kihasználás és hazugság. Tökéletesen egyetértett.

Az a szereotíp képzelgés ezzel kapcsolatban pedig fantasztikus, hogy azt hiszik az ilyen helyzeteknél, hogy a nő ki van használva. Ez azért van, mert a közhiedelem szerint a nőket akkor érdekli a szex, ha szerelem is van és, hogy ő ha szexelnek szerelmesek, a férfiak meg csak kihasználják őket. Csak aki ilyeneket hisz az még nem látott nőt közelről. Ugyan úgy képesek érzelmek nélküli dugásra, mint a férfiak. Van olyan igen, ahol ki van használva, úgy ahogy egyes nők is kihasználnak férfiakat. De ez nem mindig van így. Focizni is szoktak úgy emberek, hogy nem NB1-es játékosok. Mert a foci akkor is tud jó lenni, ha nincs köré bajnokság. A szex is ilyen, nem kötelező köré a szerelem. Nyilván más szerelem nélkül, de a foci sem ugyan az a haverokkal vagy épp a Fradiban

2020. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Amikor összejöttem anno a férjemmel, neki is volt egy szexkapcsolata. Az előző barátnőjével járogatott össze de csak arra. Nagyon kihasználta a lányt, mert még ő szerelmes volt belé. Én képbe kerültem, és csúnyán elhajtotta. Most h ez igaz v sem nem tudom. Akkor nem nagyon érdekelt, sőt sajnáltam a csajt. A férjemnél már érzelmek nem voltak az biztos. Sztem nálatok max a csajnál lehetnek érzelmek, a férfiak könnyen kilépnek és sokszor érzelmek nélkül du,g,nak.
2020. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó gratulálok a férjedhez, igazán rendes ember lehet.
2020. márc. 25. 21:21
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sanszos, hogy veled is ennyit akar.
2020. márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!