Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Plusz pont, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plusz pont, ha egy férfi sokat tud a szexualitásról?

Figyelt kérdés

Úgy értem orientált, kiválóan ismeri a női test anatómiáját, elfogadóan áll a szexuális sokszínűséghez, türelmes a nőhöz és annak félelmeit igyekszik legyőzni, hogy gátlástalanul, kendőzetlenül viselkedjenek egymás előtt. Kimondva is fontos számára a szexualitás, mert hiszi, hogy a közös örömszerzés és élmények jelentősen javítják az együtt töltött percek minőségét.


Azért kérdezem, mert szexuálisan nyitott és szabad emberként volt, hogy megkaptam már a "perverz" jelzőt, (nyilván helytelenül használták a kifejezést) ugyanakkor látom sok nőn, hogy igényelnék a jó minőségű szexualitást, de beszélni már nem mernek róla, mert tartanak attól, hogy a férfi könnyen kaphatónak, vagy célközönségnek nézi őket.


Kérdés: Párválasztásnál (hosszútávon) szempont-e, hogy a férfi szexuálisan felkészült legyen?



2020. márc. 25. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem pluszpont, ez alap, hogy mind a két fél tudjon a szexualitásról és nem állati szinten, hanem a kölcsönösségről is, és erről is tudni kell őszintén és nyíltan beszélgetni.
2020. márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Aki lepontozta az egyest, az indokolja meg, hogy miért tette. Kíváncsi volnék, mi az amit ennyire kifogásolt a válaszában.

Köszönöm!

2020. márc. 25. 11:55
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez lenne az alap, de messze nem az. így állsz a nőhöz, lehet rád is csodálkozva néz, hogy ilyen is lehet egy együttlét?
2020. márc. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
3, Én is úgy vélem, hogy ez lenne a minimálisan elvárható, egy szexuálisan tanult felnőtt embertől. Ugyanakkor felfoghatatlan a kettősség, ami a szexualitást övezi, hiszen ahogy írtam is, igényt látok a nőkben a minőségi szexualitás iránt, azonban szégyenből/megszokásból mégis zárkózottak és elhatárolódnak, ha erre terelődik a beszélgetés. Kommunikáció nélkül azonban nem lehet.
2020. márc. 25. 12:06
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Jó is ha legalább az egyik fél tapasztalt,de ne erőszakolja rá a másikra a perverz vágyait.
2020. márc. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6, perverz? Pl?
2020. márc. 25. 12:35
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Az a perverz,aki rá akarja erőltetni az akaratát a másikra.
2020. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor te sem vagy tisztában a szó jelentésével.
2020. márc. 25. 14:06
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Mert az, hogy mi perverz, mindenkinek a saját döntése. Nekem biztos, hogy más dolgok perverzek, mint neked, mindenkinek máshol vannak a határok.
2020. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!