Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják a nők azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a nők azt hogy "minden férfi disznó"?

Figyelt kérdés
2020. márc. 25. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Néhány rossz tapasztalat után nehéz elhinni, hogy van kivétel. Persze van, csak kevés sajnos. A következőnél reménykedsz, hátha..., bizalmat szavazol, aztán megint rácseszel. Egyre nehezebb hinni, hogy nem mind az... Aztán már nem is hiszed el.

Van, aki szerencsés, vagy okosan választ, vagy jobban kezeli a pasikat, nekik más a tapasztalatuk. Az ilyen nőkről meg a pasik mondják azt, hogy érzéketlen dög, csak a pénzre hajt stb...

Ez egy ilyen játék. Szerintem. Én így látom. Persze biztos le van sarkítva így nagyon.

2020. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak miért gondolják azt, hogy a nők azt gondolják, hogy "minden férfi disznó"?
2020. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Én nem gondolom azt. Csak az a disznó aki néz is ki valahogy..
2020. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem szokásom egy darab tulajdonságukban azonos embertömegeket homogén masszaként kezelni. Ez a ténylegesen gondolkodni nem képes agyhalottakra jellemző.
2020. márc. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy azt gondolják-e, de én férfi vagyok és ismerek sok férfit, akiknek túlnyomó többsége egyáltalán nem disznó, sőt inkább már átesnek kb a légynek sem tudnának ártani oldalra.
2020. márc. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Mert volt már kb. 4 rossz kapcsijuk, akiket saját maga választott (ezeket a "Menő Tökös Matsó Tsávó vagyok" kaliberűeket), és rájöttek, hogy nem nekik valók, de közben sztereotipizálták, hogy "Hát a hapsik csak ilyenek...". Közben pedig (amíg voltak nekik ezek a hapsik) folyamatosan adagolva lett nekik, hogy a nyüzüge, lúzer hapsik semmit sem érnek, így őket alapból nem választják. Így marad a macska.
2020. márc. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Mert aki nem disznó, az az ő szemükben nem férfi.
2020. márc. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem a külső alapján válogattam sosem, átlagos nőként mindig is a jócskán átlagos pasik tetszettek. Az exem alacsony, csóró pasi volt aki szerelmes volt belém és úgy tűnt, minden szép és jó lesz. Egy idő után ő is más nők után ácsingózott. A válás után meg vagy nős pasik hajtanak rám, vagy szexéhes fiatal srácok akiknek "milf" kell. Háááát....tudom, hogy nem minden férfi disznó, de na.....jó lenne már találkozni az üdítő kivétellel.
2020. márc. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
#8 azt már kikutatták, hogy a nők számàra ki jelenti az "átlagost"... hát nem az átlag. A matematikai átlag "lúzer" jelzőt kap.
2020. márc. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!