Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már vége?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy srác, aki nekem sokáig nagyon tetszett, de nem lett köztünk semmi. Mert nem kellettem neki.

Aztán lassan 1 éve, hogy megismert egy lányt, akit én már jóval előbb ismertem. Itt dolgozott ő is. De a sráccal csak sokára találkoztak. Összejöttek. Aztán a csaj el is ment tőlünk, mert nem hosszabbítottak neki szerződést. Még épp az utolsó hetekben ismerkedtek meg, és jöttek össze. Mint mondtam, ennek már 1 éve.

De a lány 1 évig volt itt, az anyja is itt dolgozik. Csomóan ismerik, sokakkal jóban volt. Ahogy a srác is. Ezért basszus állandó téma ennyi idő után is a csaj, meg a kapcsolat. Nem napi szinten, de gyakran.

És olyan rossz hallanom. Mert igen, évek óta szingli vagyok, és azóta is tetszik ez a srác.

Elegem van. Nem bírom már ki többé, hogy újra meg újra felmerüljön a dolog.


2020. márc. 25. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát így biztos rossz,ha a srác persze még mindig ott van és látod is!

Rossz a csalódás és az elutasítás érzése,de szinte mindenki él át ilyet!Nem vagy egyedül ilyen téren!

De nehogy pont ez miatt ne vedd észre azt akivel pedig megvalósulhatna egy jó kapcsolatod!

Másik munkahely, vagy másik részleg ahová átmehetsz nincs számításba, hogy könnyebb legyen?

2020. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg másik munkahelyre menni. Sokkal könnyebb lesz.
2020. márc. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!