Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, kinek mennyi elutasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kinek mennyi elutasítása volt mielőtt párt talált magának és mit tanult azokból?

Figyelt kérdés
2020. márc. 25. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
gyk-s nőgyűlölők: "az összes"
2020. márc. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanultam, hogy a nok kepmutato szemetek, es 30 evesen kikoltoztam kulfoldre.
2020. márc. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt nagyon sok, mivel egyedülálló vagyok, most is kapom de nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget. Mit tanultam? Ne rakd bele magad érzelmileg az ismerkedésbe, hideg fejjel kell kezelni, racionálisan +a külső az járulékos nyereség (de nem az a lényeg.. Ezzel nem azt mondom hogy nem számít, mert nagyon is számít.) Ja és az ember nem mindenkivel illik össze ezért van, hogy én mondom hogy nem :D
2020. márc. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt egy pár. Azt tanultam, hogy a nők gyorsan mondják, hogy "szeretlek", de tartalma nincs, sablonszöveg, a divatos minták alapján csinálnak mindent, nagyon "egyéniségek" ;D

Ameddig kapóra jössz nekik, addig "szeretlek", és minden szép szöveg, de ha valamiért úgy érzik épp nem vagy hasznos, van jobb, vagy épp mással foglalkoznának, akkor már akár 1 hét alatt változhat a "szeretlek" "soha többé nem akarok hallani felőled"-re.

Azt tanultam, hogy ne éljem bele magam semmibe, és hogy ha egy nő ajnározza magát, hogy ő miben jó, annak az ellentéte lesz a valóság.

Kerüljem a karrierista nőket, akik általában erős önállónak hirdetik magukat, mert ez szinte mindig súlyos komplexusokat, traumákat takar, amiket rajtad ver majd le.

2020. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akadt egy pár. Nem olyan sok, mert nem is próbálkoztam be fűnél-fánál, csak aki valóban érdekelt. Mit tanultam belőle? Például hogy érzelmeket lehetőség szerint addig ne vigyél bele a dologba, míg nem biztos a siker, mert csak sérülsz. Ráadásul ha nagyon odavagy valakiért, akkor sok hülyeséget csinálsz, ebből adódóan romlanak az esélyeid. Ha egy lány bizonytalan, akkor nem szabad "harcolni érte". Ha akar valamit, majd rájön, ha már nem keresed. Ha meg így sem akar, akkor eleve minek pazaroltad volna az idődet. Megtanultam, hogy attól még, hogy egy lánynak imponál a közeledésed, nem biztos, hogy valóban érdekled. Megtanultam, hogy aki már az elején taktikázik, azzal nem érdemes kínlódni. Akinek fontos vagy, az válaszol érdemben egy sms-re vagy email-re vagy üzenetre. Megesik, hogy valamiért nem tud azonnal, vagy hogy egy válasz elmarad, de akinek ez szokása, az kuka. Ilyesmik. Amúgy nős ember vagyok, szóval még véletlenül sem tartozom az emberi evolúciónak azon manapság divatos mellékágához, amit "incel"-nek hívnak. :)
2020. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mikeXxX ***** válasza:
Volt rá példa meg lesz is talán nagyon nem hatott meg a dolog nekem sem jön be minden nő 😆!
2020. márc. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!