Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre valami magyarázat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre valami magyarázat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Előre is koszonom annak aki elolvassa!


Szóval a helyzet a következő:


Van egy fiú akit 3 éve ismerek közös baráti társaság miatt.

Mikor megismerkedtünk a Nekem nagyon tetszett és odáig voltam érte. Ezt elég egyértelműen sugalltam a fiú felé is. Nagyon jóba lettünk és én is tetszettem Neki. 2-3 hónap után elmentünk közös barátainkkal inni. Hazafele menet olyanokat mondott Nekem, hogy “Szeretlek, szeretek Veled lenni. “ viszont nem lett végül semmi köztünk mert kiderült, hogy az egyik barátjának nagyon tetszem és emiatt inkább hanyagolni kezdett 3-4 hónapig, de már nem beszéltünk egymással olyan sokat.

Eltelt 3 év viszont nem szűnt meg a kapcsolat közöttünk, hol Ő hol Én kerestem Facebookon (találkozni nem találkoztunk mert nem egy városban élünk).

Viszont volt, hogy 1 évig se Ő se Én nem kerestem, időközben Nekem lett egy barátom akit szerettem.

Most 2019 októberében keresett megint, hogy hogy vagyok, meg van e még a barátnőm (fiú de valamiért mindig azt mondja rá, hogy barátnő).


Október óta elég sokat beszéltünk, nem mindennap de többet mint az elmúlt években mióta hanyagolni kezdett.

Nagyon sokszor felmerült az, hogy talalkozzunk. Persze, tudott róla a barátom, nem zavarta. Igazából mintha orult volna Neki...(végül kiderült azért mert megcsalt...nem is vagyunk már egyutt)

Végül egészen mostanáig húztuk el a találkozott, valahogy nem tudtam magam eddig rászánni, mert elég erős érzelmeket tápláltam iránta régebben, plusz ott volt a barátom is.

Viszont végül csak talalkoztunk szombaton, elég feszült voltam az elején, nem tudtam mire számítsak, hogy vajon mennyit változhatott személyiségre. Kellemeset csalódtam aznap, akit megismertem 3 éve szinte semmit nem változott és ha valamiben változott is csak a jó irányba.


Aznap este találkoztunk és Ő hozzá mentünk át. (Fél órára van Volánbusszal ahol él)

Nagyon jókat beszélgettünk, nevettünk sokat, a régi emlékek is az eszünkbe jutottak, illetve a jelenről is beszélgettünk.

Megkérdezte meg van e még a barátom, mondtam, hogy nincsen. Erre annyit mondott, hogy helyes, amúgy se bírtam azt a gyereket. (Hozzáteszem, soha nem találkoztak).

Végül aznap este lefeküdtünk egymással. Nagyon élveztem Vele az együttlétet.

Miután megtörtént a dolog még 3-4 órán át beszélgettünk egymással majd lefeküdtünk aludni. Kis kifli- nagy kifli pózban összefonott kézzel.

Reggel mikor felkeltünk adott a homlokomra és az orromra egy puszit.

Neki délután dolga volt, ezt előre tudtam, mert említette még találkozásunk előtt is.

Végül délelőtt filmet néztünk összebújva, aztán sietnünk kellett mert elnéztük az időt és jött a busz amit Nekem elkellett érnem, így nagyon nem tudtunk egymástól elbúcsúzni mert futnom kellett, viszont kikísért egy darabig amíg nem kezdtem el futni.


Aznap keresett, hogy hazaértem e, természetesen válaszoltam Neki, hogy igen minden rendben volt.


Azóta így se kép se hang.

Ha írok Neki válaszol, de alig...


Nem szerelmet keresek benne, és nem is egy új párkapcsolatot ha esetleg ettől ijedt meg... (Persze ha úgy alakulna nem lennék az elrontoja, de nem ez volt a főcélom Vele kapcsolatban, egyszerűen tényleg jó volt Vele lenni, nem csak a szex miatt hanem társaság miatt is. Kellemes volt Vele az egész találkozás. ) Viszont emiatt nem szeretném ha megszakadna a kapcsolatunk csak mert lefeküdtünk egymással.


Vagy 3 év alatt ő erre várt volna, hogy utána meg felszívódhasson...?



Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett, próbáltam minden részletet átadni, hátha így valaki jobban átlátja.

Persze, ha valami nem világos a leírtak alapján nyugodtan kérdezz.



21 Lány

20 Fiú



2020. márc. 26. 10:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy leírtad maga nála, amikor kapcsolaton kívül, hip-hopp ágyba dőltél vele. Ha ő komolyat akart tőled, akkor ettől erősen elbizonytalanodhat; mert ha vele így csinálod, akkor mással is.


Ne írjál neki, hívjad fel és úgy beszéld meg a helyzetet.

2020. márc. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Annyival még kiegészíteném, hogy reggel is volt aktus film nézés közben azért volt a sietség utána buszhoz.

Illetve kérdezte este hány emberrel voltam egyutt, én őszintén elmondtam neki, hogy eddig 2 barátom volt és csak velük feküdtem le.

Erre vissza kérdezett, hogy akkor én voltam a harmadik?

Mondtam, hogy igen.

Itt meglepődött.

2020. márc. 26. 10:54
 3/18 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszodat!

Őszintén szólva, mikor elfogadtam a kezdeményezését arra számítottam valahol legbelül, hogy akkor majd megkérdezi, hogy hogyan tovabb, akarom e esetleg megpróbálni Vele.

Nem így indultam találkozni Vele, ez tény. Az érzések visszajöttek azon a napom mikor ismét talalkoztunk, hogy régebben is milyen jól elvoltunk.


Azóta eltelt pár nap, viszont átgondolva a helyzetet nem szeretném ha emiatt most tönkremenne.


Persze én nem szeretném Ő rá erőltetni az akarat őket, ezért is írtam, hogy ha nem is párkapcsolati szinten de baráti szinten megmaradjunk.

2020. márc. 26. 11:02
 4/18 A kérdező kommentje:
*eroltetni az akaratát,
2020. márc. 26. 11:03
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

"amikor kapcsolaton kívül, hip-hopp ágyba dőltél vele."


What? O is ugyanezt tette.


Nem erre várt három évig, csak most lett aktuális.

2020. márc. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%

Épp nem volt neki senki, kellett egy társaság, te meg parancsszóra ugrottál és lyukat is adtál egyből. Ennyi voltál neki.

Legközelebb legyél okosabb, legyen benned több tartás.

2020. márc. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat!
2020. márc. 26. 11:29
 8/18 A kérdező kommentje:

Elég régóta terveztük már a találkozót, csak most lett aktuális, most volt mindkettőnknek ideje.

Nem ugrottam parancsszóra, hol Ő hol Én írt a másikra mikor futunk ossze. Eddig szóba sem jött az, hogy Nála aludjak, vagy hogy Ő hozzá menjek át.

Talalkoztunk este, jókat beszélgettünk végül közös megegyezés alapján a Korona vírus miatt úgy döntöttünk, hogy ne kint az utcán sétálgassunk, hanem menjünk at egyikunk lakásába.

2020. márc. 26. 11:34
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
Valószínűleg túlszaladtatok a szexel a kapcsolatotok szintjén, de ez nem feltétlenül baj. Ne kezdj el kombinálni, (ő is gondolkodik) sokkal egyszerűbb, ha megkérdezed tőle, hogy mit szeretne.
2020. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek aki irt!
2020. márc. 26. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!