Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm! Gyűlölöm az életet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm! Gyűlölöm az életet. Nekem miért nem lehetett normális életem soha?

Figyelt kérdés

Aki nem előnyös külsejű, nem jóképű, helyes, jó pofa, miért nem lehet senkije az ilyen embernek? Miért kell egyedül megrohadnia?

Eddig se voltam nagy kijárkálós, de mióta itt van a koronavírus, bennem van minden fájdalom, hogy nem mehetek emberek közé, teljesen be vagyok gőzölve és folyton idegbeteg vagyok. Felhúzom magam és ajtót rugdosom, vagy az üveget ütlegelem.

Annyira fáj, hogy akárhányszor próbálkoztam, amikor még normálisabb voltam, hogy nem kaptam esélyt, mert mindig le voltam rondázva, meg hogy nem vagyok senki esete.

Annyira fáj, hogy nem szeretett igazán senki még, és megint bennem van az exeim emléke, hogy volt valakim, de ők is itt hagytak, és felőröl ez az egész. Már nem tudom mit csináljak :'(



2020. márc. 26. 13:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
75%
Te sem vagy normális, az életed miért lenne az?:)
2020. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
97%
Hogy sikerult, hogy exeid vannak, kozben sosem volt senkid?
2020. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
94%

Most mondanám, hogy pszichológus, de nem tudom, "rendelnek-e" így a járvány idején


Ha vannak exeid, akkor nem lehetsz rossz képű. Ez sem mindenkinek adatik meg ;)

Amúgy nem vagy igazi mély depressziós, hiszen vágysz arra, hogy emberek közé menj. Ha elmúlik a vírus, lesz motivációd erre

F

2020. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
89%

"be vagyok gőzölve és folyton idegbeteg vagyok. Felhúzom magam és ajtót rugdosom, vagy az üveget ütlegelem"


Ezek érződnek már az emberen pár találkozás után is. Az, hogy senkinek se vagy az esete, az butaság (főleg, mert már jártál valakivel). Én főként csúnya hírességeken látom, hogy oda vannak érte a nők. Kisugárzás, humor, és persze vonzó külső. Ezek mellett az arcod nem fontos. Ez kell a nőknek, egy előnyösen kigyúrt test és olyan duma, amivel leveszed a lábáról. Ezzel megfogod, később pedig jó szexszel és előnyös anyagi háttérrel megtartod.

2020. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 A kérdező kommentje:

Ez lesz az első és utolsó, hogy hozzászólok, mert igazából csak ki akartam magamból adni a fájdalmamat.

Velem egy korú, normális barátnőm sosem volt.

Fiatalabbal volt kapcsolatom, de tönkre tett az, ami volt köztünk és belebetegedtem.


Amúgy fujjongjál első amennyit csak akarsz. Én is normális voltam, csak rettentő félénk és visszahúzódó.

Az életútnyi sikertelenség tett azzá a nyomorulttá, amivé ma váltam.

2020. márc. 26. 13:10
 6/66 anonim ***** válasza:
13%
#1: Jó nagy féreg vagy. Hasonló helyzetben te is az ajtót rugdosnád, de szerintem lehet meg is ölnéd magad. Úgy könnyű beszélni ha elejétől kezdve megvolt mindened, gondolom az egyetlen nehézséged a társkeresésben az volt, hogy válogass a jelentkezők között. Nem véletlen, hogy annyi nő ül olyan magas lovon, mint te is. Aztán csodálkoztok hogy annyi nőgyűlölő van, hát pont az ilyen kommentek miatt mint a tied is.
2020. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
11%

#6


Aztan a valas utan, gyerekkel, johetnek majd a cicak 😊🐈

2020. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
84%

Lehet itt nőket gyűlölni, lehet sajnáltatni magát bárkinek...

Majd remélem a siránkozásból bárki észbe kap, hogy bőven elég, ha bebújsz egy sarokba és megsiratod magad (ki ne csinált volna már ilyet), mint hogy kiállj kampányolni és gyűlölködni bárki irányába is.

Az erős ember maga oldja meg a problémáit. Ha van egy barát, családtag, szakember, aki meghallgatja az egy dolog. Nem gyengeség beszélni a fájdalmainkról.

Ellenben azzal, ha másra próbáljuk kivetíteni az okait és magunktól függetlenítjük a problémát.

Pl: nem találok normális nőt, mert minden nő k_rva.

Meg hasonlók.


Lehet lepontozni, csattogni, hogy nekem biztos nincsenek ilyen problémáim, vagy el lehet gondolkozni, hogy talán tapasztalatból beszélek és én is képes voltam már felállni hasonló helyzetből.

Aki magába roskad és mellé esik, az kaparja fel magát rohadt gyorsan. Akarj segíteni magadon, és lesz más is, aki segíteni akar rajtad.

2020. márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:

Jó, megszegem a magam szavát, tényleg nem akartam hozzászólni.

Nem vagyok nő gyűlölő. Nem hibáztatom a nőket azért, mert teszem azt nem tetszem nekik. De az, hogy már a 1000. nő is azt mondja, hogy csúnya vagy és nem vagy az esetem, az már siralmasan földhöz vágott.

Akikkel voltam, tini lányok voltak. De ennek már több éve, és mai fejjel már nem kezdenék olyan kapcsolatba.

Voltam fent snapchaten, ott is kaptam már tinilányoktól, hogy nem vagyok én ronda, de mivel nem gyerek kategóriába vagyok, és már túl vagyok a 30-on, így nem esik jól egy gyereklánytól, hogy "nem nézel ki rosszul". Nem vigasztal a tudat.


Boldogtalan vagyok. Egyébként magamon kívül, vagy tárgyakon kívül, soha nem tudnék senkit bántani, tettlegességig nem tudnék elmenni SOHA! És nálam a soha az soha.

Ha nem így lenne, akkor már valaki nem élne... és nem épp a hülye hozzászólásomat fogalmaznám, hanem valami zárt osztályon lennék börtönben.


Egyszerűen csak az agyamra ment, hogy mindenki talál magának valakit, csak egyszerűen rajtam néznek keresztül. És nincs is kedvem már próbálkozni, mert bennem mozog a gondolat, hogy úgy is megunna és lenne jobb helyettem. Mert mindig van!

2020. márc. 26. 13:20
 10/66 anonim ***** válasza:
74%

8as tökeletesen leirta 👌


Hat ha ronda vagy, akkor nem a szepek között kellene keresned a parod. De gondolom egy csunyacskabb lany mar nem kellene.

Rettentö visszataszito az ilyen ferfi...


Amugy nem tudom, hogy te tenyleg szoktal e kijarkalni nem koronavirus idöszakban, mert sok ember csunya, es megis összejött nekik a parkapcsolat.

2020. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!