Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy tanár, akit mély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy tanár, akit mély szerelemmel szerettem, ennek már 10 éve, nem tudok választ adni magamnak, miért nem tudom őt elfelejteni? Már férjnél vagyok, és a férjem nagyon hasonlít a tanárra.

Figyelt kérdés
Bátorodom megírni nektek a problémám. Közel 10 éve történt,akkor 13 éves voltam,és nagyon beleszerettem a tanáromba,de ez nem egy átlagos diák szerelem volt,úgy éreztem számomra ő az igazi,elég volt a szemébe néznem, és olyan mély érzések voltak bennem. Akkoriban elég nehéz időszakom volt,meghaltak a szüleim,nevelő szülőkhöz kerültem,de ő ott volt,támogatott,sokat beszélgettünk, hálám és szerelmem jeléül adtam neki egy kis angyalkát, elrohantam sírva az osztály teremből,láttam hogy ő is sir.. Majd vége lett a tanévnek, másik iskolába kellet járnom, majd másik nevelőkhöz kerültem,20 km -rre attól a várostól,ott megismertem a férjem,lassan 5 éve vagyunk együtt,szépen építgettük az életünket.A férjem hasonlít nagyon hasonlít a tanárra.. Sokszor megjelenik almáimba,ezzel felkavar bennem mindent.. Nem tudom hol van,hol él. Sokszor bűntudatom van ez miatt.Hogyan tudnám lezárni? Vagy lehet le sem kell zárnom? Azért van,mert közünk lenne egymáshoz?

#házasság #szerelem #elfelejtés #lelkitárs #gyerekkor #régi szerelem #nem tudok túllépni #lelki kötelék 10 éve
2020. márc. 26. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Keresd meg, gondolom a nevét tudod, a facebookon hamar rátalálsz. Nem hiszek az ilyen nagy összetartizásokban, de abban igen, hogy bizonyos dolgok lezárásához ki kell mondani dolgokat.
2020. márc. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Menj el pszichológushoz. Valószínűleg nem szerelem volt, hanem csak a fix pont az életedben, és hozzá viszonyítottál mindent.
2020. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem használja a facebook profilját.


Mielőtt történt volna a tragédia,már előtte megszerettem. 2012 -ben volt 2 éve hogy nem láttam,de nem tudtam ne rá gondolni,minden pillanatban ott volt velem.. Aztán kapcsolatba léptem,túl akartam tenni magam rajta,de így sem sikerült.. Tudni illik,eléggé más volnék mint a többi magam korú lány,hamar megtanított az élet sok mindenre. Szüleim elvesztése után 3 évre, megölték a testvérem, talán a szerelembe vetett hitem az,ami túl segített mindenen,a remény :)

2020. márc. 26. 14:00
 4/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ez semmi misztikus. Nekem néha a portás bácsi jelenik meg álmaiban, vagy ugrik be néha, és ő eléggé pedofil hajlamú volt (ölelgetett, simogatott, bizalmasopdott). És bár durva atrocitás nem ért (mert kerültem mint a leprást) mégis ott van olykor a fejemben.


A tanárod meghatározó személy volt az életedben ott lesz veled mindig.

2020. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Én is ezt mondom, hogy ezekben a tragikus időkben ő volt egy támasz neked, teljesen érthető, hogy ilyen mély nyomot hagyott benned.

Én is azt mondanám, hogy egy köszönet erejéig keresd meg, de ha még facebookja sincs úgy nehéz lesz és talán a férjednek se esne jól.

2020. márc. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"nehéz időszakom volt" [...] "de ő ott volt, támogatott"

Szereted őt (ha csak barátilag is, mint embert, tehát ő fontos neked.; meg jelentős szerepe is volt még pluszban azontul , hogy beleszerettél; mert támogatott. És itt a támogatott a kulcsszó; sokat jelentett még ez is pluszban neked.

2020. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú egy élet a tiéd, de remélem most már minden jobb lesz.

Te szerethetted mély szerelemmel, mi meg ott vagyunk mindenkinek, aki bajban van.

Én egyetemen tanítok, de még ott is rengeteg fiú, lány problémájának megoldásához kellek.

De ennek nincs köze a szerelemhez.

Van face profilja, ha jól értem, jelöld be, vagy írjál neki valami köszönetet, hátha egyszer elolvassa.

Vigyázz a családodra!

2020. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!