Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb, ha a szivünkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb, ha a szivünkre vagy ha az eszünkre hallgatunk a szerelemben?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 09:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
egyik sem... soha nem tudhatod, melyik a helyes. van, hogy a szívedre kéne, van hogy az eszedre. az idő mutatja meg, hogy helyesen döntöttél-e.
2010. júl. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerelemben az, ha a szívünkre hallgatunk.

Van egy csóró pasi, akiért odavagy, és egy dúsgazdag, aki elvenne, de te lesz@rod a fejét, mert alkesz, bunkó, nőcsábász. A nőcsábász mellett jó életed lenne (pénzügyileg) a csóró mellett boldog lennél. Mit választasz?

2010. júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

a csóró mellett se lenne boldog,mert a pénztelenség tönkreteszi a szerelmet,a nélkülözés csak vitát szül!

Tapasztalat sajnos.mind a 2 NAGYszerelmemmel való kapcsolatomat a pénztelenség tette tönkre.

2010. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ezzel nem értek egyet. A szüleim 22 éve házasok, tele vagyunk hitelekkel, amióta főiskolás vagyok, nekem is van diákhitelem, ki van számolva minden pénzünk, hogy mire költjük. A bevásárlás általában abból áll, hogy megvesszük a kenyeret. Semmi nasi, semmi luxus. Kenyér, tej, szalámi. Az alap dolgok. És boldogok a szüleim.

Az élettársammal a híd alatt is, éhezve képes lennék megélni, mert szeretem, és csak annyi kell, hogy mellettem legyen.

Második voltam.

2010. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Elhiszem persze vannak ilyenek is,a mamámnak is csak a papám volt,egyedüli férfi az életében.csak a világ már megváltozott sajnos.A pénz és a megélhetés előtérbe került.
2010. júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem szituációtól függ, hogy melyikre kell hallgatni. PL. azokat sose értettem akiket ver a férjük, mégis mellette maradnak mert szeretik. Itt én egyértelműen az eszemre hallgatnék, és elhagynám.
2010. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát, amikor megcsalt a barátom nagy dilemmába voltam, hogy most mi legyen, a szívemre vagy az eszemre hallgassak?! Aztán végülis a szívemre hallgattam és nem bántam meg, mert azóta egy új ember lett akit ezerszer jobban szeretek és nem csalna meg. Ha olyan a helyzet, akkor a szívedére hallgasson az ember, de mint pl. előttem írták, ha a férje üti a nőt, stb. akkor inkább ész.... :D Vagy mindkettő. :)
2010. júl. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10:06-os sajnállak, mert nagyon naiv vagy, egy nap rájössz majd. nem gondolkodtál azon, hogy azóta csalt e már meg? megbízol még benne?-abban az emberben aki képes volt téged megbántani? ha szeret nem teszi meg. persze te elvakult vagy... sose voltam képes megérteni ezeket az embereket, bocs ha bunkó voltam :(
2010. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mindkettőre, és leginkább az eszedre. Kivéve ha kínozni szereted magad "megoldhatatlan" helyzetekben.

Ettől függetlenül úgyis az érzelem fog dominálni.

2010. júl. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Piciregica válasza:
Szituációtól függ.De nem szabad hagyni hogy a szerelem elvakíson.Aki 1X megcsalt,az megteszi újra és újra...nem mondokm h nincsenek,mert vannak kivételek,csak nagyon kevesen...sajnos... LEírnád a konkrét sztorit,amiből ki tudnánk következtetni h melyikre kéne hallgatnod?!
2010. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!