Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, válságban élő "fajtárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, válságban élő "fajtársatoknak" válaszolnátok,22-28 év közöttiek válasza érdekelne főként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Próbálom összefoglalni, akit pedig érdekel az úgyis ír, vagy kérdez.

Fiatalkortól kezdve kiközösített vagyok, sosem voltak barátok, ezért nem fejlődtek bennem ki szociális készségek, olyanok ,amik alapok lennének.

Végül egyetlen egy személy mentette meg az életemet képletesen szólva, életem szerelme, gyermekem anyja, feleségem.

Tehát elvileg minden a legeslegnagyobb rendben az életemben, és tényleg semmit nem változtatnék a mostani dolgokon, a házasságon, a monogámián, meg ilyesmiken.

Hogy mit is akarok ebből kihozni? Nem lelem önmagam, nem is tudom ki vagyok. Barátokra vágyom, és ilyesmik. Barátokra, de nem tudom van-e jogom hozzá, magára hagyni a családot akár prá órara is.

Miért a kategória? Nos mert nekem ez, a szexualitás annyira részem ,mint másnak mondjuk a videójtékok szeretete, vagy a légzés. Beszélgetni róla, meg ilyenek alapok, stb.

Zakkant vagyok, nem hétköznapi, és nem találom önmagam... Asszem kissé válságban vagyok, és semmi tanácsot nem tud adni senki...

és 26 éves vagyok... korai az a burn out... főleg, hogy igazából nem volt "burn in" sem..



2020. márc. 26. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de mi a kérdés?
2020. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretnéd megtudni, hogy hol találsz barátokat? Jól értem?
2020. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt fáradt vagyok, talán ezért nem értelek pontosan, de mi köze a szexualitásodnak a barátokhoz? Biszexuális vagy? Vagy hűtlenségen töröd az agyad?
2020. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zöldy Pál Férfisátor mozgalma neked való.
2020. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!