Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Próbáltátok már?

Párkapcsolatból barátságba milyen? Elgondolkodtam, mi lenne ha csak barátok lennénk a párommal, mert idegesít, hogy engem jobban megvisel, hogy nem látom, mint őt. Máskor jobban hiányoztam neki. Mostanában nincsenek közös programok és ez engem jobban frusztrál, mint őt. Hiába skype-on is beszélünk, egyszerűen nekem ez nem elég. Nem azért nem találkozunk, mert meguntuk, hanem mert beteg voltam, meg elfoglalt is vagyok a napokban, meg neki is voltak problémái, elfoglaltabb időszakai.

márc. 26. 20:17  Privát üzenet  

A válaszok
Ha megtudjátok beszélni értelmes felnőtt emberek módjára az elválást akkor talán. De akkor sem rögtön a szakítás után. Én személy szerint nem erőltetném.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 26. 20:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Megbeszéltük már a problémákat. Csak az egyszerűség kedvéért találtam ki a barátságot. Elméletben tudom mi a megoldás de gyakorlatban képtelen vagyok megvalósítani. Minimum egy szünet kellene de még az se könnyű. (Nem a szünet a megoldás, hanem más, csak még nem sikerült megvalósítani)

# 2/3Időpont márc. 26. 20:41 Privát üzenet
Nekem eddig 1 exemmel ment, de vele mai napig tartom a kapcsolatot, baráti a viszonyunk. Viszont ehhez nagyon sok későbbi konfliktust kellett kezelnünk, néha megfelelően, néha nem. Ha ez a terved, akkor nem lesz egyszerű, annyi a kérdés, hogy meg tudjátok-e beszélni, és mindkét fél hajlandó-e eltekinteni a másik hülyeségei mellett anélkül, hogy bárki is el lenne nyomva.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 26. 21:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!