Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a pasi szeret egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a pasi szeret egyáltalán engem? Miért van velem? L

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt. Amikor rám hajtott tudta,hogy más is udvarol nekem úgyhogy tényleg mindent bele adott,hogy kimutassa mennyire akar engem.Pár hét vonakodás után,de beadtam a derekam.Az első 2-3 hétben 0-24 velem akart lenni,mindig mondta mennyire jó velem,nem zavarom ,teljesen jól érzi magát velem stb.Majd szép lassan jöttek a kis dolgai,hogy ő fáradt,ő álmos,fáj a feje,a szeme a lába mégse talizzunk és mindig aznap pár órával a találkozás előtt szól...én meg mivel eléggé szeretem nem esik jól..már ott tartunk hogy heti max 3 napot talizunk. Most megint 2 napja ígérgette,hogy találkozunk és persze mindig van valami ami miatt mégse..Most össze is vesztem vele,mert annyit mondtam,hogy nem esik jól mire ő mondta,hogy őt nem érdekli hányszor lát egy héten mert nem ez határozza meg a kapcsoaltot és ne is számítsak arra,hogy ő sokat fog velem lenni amíg össze nem költözünk...hát nagyon padlót fogtam ettől a szövegtől hiszen még az elején magyarázta ő mennyire akar már cslaádot mennyire szeret milyen jó velem stb,erre mióta biztos a kapcsolatunk és tudja,hogy szerlemes vagyok ilyen lett...

Félek ,hogy szakítanom kellene vele,mert úgy érzem nem is vesz engem komolyan és kb csak játék vagyok .

Mit gondoltok?


2020. márc. 26. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel nem szeret, csak meg akart kapni. Mivel megkapott, így már annyira nem vagy számára érdekes.


Ez nyilván fájni fog, de sajnos ez lehet a dolog háta mögött.

2020. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam,de mégis mondogatja ,hogy szeret meg velem akar lenni. De közben minden hülyeség miatt képes lemondani a találkozásainkat. Olyan ellentmondásos és tényleg nem értem miért jó ezt csinálni kb játszik az érzéseimmel. Ha valakit szeretek én vele akarok lenni minél többet akár csak aludni egymás mellett..
2020. márc. 26. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Hát, nemtom...nem vagytok még házasok... És jó dolog a szerelem, de nem jelenti azt, h állandóan egymás nyakán csüngtök. Lehet, h sok neki ez...csak nem mondta még ki neked.

A szövege télleg meredek, az a rész elgondolkodtató minimum...

2020. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Mondani bármit lehet, de ha a tettek nem ezt igazolják, akkor amögött nincs fedezet.

F

2020. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 hónap az nem egy nagy idő egy kapcsolatban. Távkapcsolatról van szó, vagy miért nincs kedve sűrűbben találkozgatni? Ha igazán szerelmes lenne, akkor minden nap látni akarna téged szerintem.
2020. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet komolyan venni az ilyet, az az egy biztos. Hogy kozben mas novel is probalkozik, az meg eselyes. Meg jo, hogy az elejen fel mered tenni a kerdest.
2020. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Maximum 30 percre lakunk egymástól Pesten belül..úgyhogy nem táv.

Győzködött arról,hogy amúgy ő szeret engem és,hogy neki más dolga akadt,nem ez határozza meg,hogy mennyire szeret stb...

Holnap elvileg tényleg átjön..majd kicsit jobban átbeszélem vele,de nekem akármit mondhat,hogy mennyire szeret stb,ha a tettek nem bizonyítják..tudom ,hogy jól tud beszélni így bármit kimagyaráz.

2020. márc. 26. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!