Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet visszahozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet visszahozni a nagy szerelmet? Meg a tiszteletet a másik iránt?

Figyelt kérdés

Úgy érzem már nem mindig szeretem olyan nagyon, és nem is nézek úgy fel rá. Már gondolkoztam azon is hogy lehet nincs is már jövőnk. De előtte még meg akarom próbálni hogy ha mindent beleadok akkor nem e lenne jobb.


Vannak problémák mint bárki másnál... De mit tudok azzal kezdeni ha nem érzem azt hogy tisztel? Ha összeveszünk csúnyán beszél, csúnyákat mond rám és már kérdtem nem egyszer hogy ne beszéljen így velem. És emiatt én is kezdek kiszeretni belőle, mert hiszem hogy nem szabadna így beszélni a másikkal és vannak jobb kapcsolatok.

Másik meg hogy csak telnek az évek és nem érzem azt hogy előrébb, komolyabbra akarna fordulni a kapcsolatunk.

Ha megkérné a kezem már nem tudom mit mondanék...

Pedig én már a csakádalapitásnál szeretnék járni és szorongások nélkül.

Annyira bizonytalan vagyok.

Hogy tudnám jobbá tenni,vagy honnan tudjam mi lenne a helyes döntés ?


És mit lehet tenni hogy jobban tiszteljen ? Ha olyat mond ami nem tetszik ne szóljak semmit és menjek el vkihez egy kicsit?

Hogyan lehet erősíteni a kapcsolatot ?



2020. márc. 28. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Marha nagy szerelem lehetett itt, ha tisztelet sincs. Mióta vagytok együtt?

Szarból nem lehet várat építeni.

2020. márc. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nagy szerelem elmúlt,vele együtt a tisztelet, megbecsülés is.Érdemes átgondolni, hogy ezek után mi értelme a kapcsolatnak.Ha megalázkodsz neki, annál jobban elveszited a tiszteletet előtte.A cselédet nem tiszteli senki,ez így van sajnos.
2020. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A rózsaszín köd előbb-utóbb minden kapcsolatban eloszlik, s ilyenkor előtűnnek a másik hibái. Ez a dolgok rendje. A bibi ott van, ha nem ápolják a felek a kapcsolatot, mert akkoor óhatatlanul eltávolodnak egymástól.
2020. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*akkor
2020. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szarból nem lehet várat építeni. Úgy tűnik, hogy ő már nem szeret és a tiszteletet se adja meg. ennek a kapcsolatnak már vége.
2020. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!