Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdésem azokhoz a párokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem azokhoz a párokhoz szól, akik teljesen eltérő érdeklődési körrel rendelkeznek: nem jelent ez problémát a mindennapokban?

Figyelt kérdés
Nekünk rossz, hogy a munkát, a tanulmányokat, a hobbit nem tudjuk részletesen kitárgyalni, mert egyikünk sem ért a másikéhoz. Könyvekről, filmekről, zenékről tudunk társalogni, de ebben is nagyon eltér az ízlésünk.
2020. márc. 28. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván probléma, hiszen tapasztalod. Ilyen emberek nem egymáshoz valók.
2020. márc. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Hasonlóságok vonzzák egymást, evvel mindent elmondtam. Eléggé éles eltérésekről van itt szó, mert semmit nem tudtál felhozni szinte, hogy mi volna közös.

Ha még csak egy-két dolog volna, azt meglehet beszélni akár haverokkal vagy olyannal aki bele is lát.

Mi köt titeket össze, hogy tudtatok eddig egyátalán beszélgetni?

2020. márc. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A személyiségünk és a gondolkodásunk nagyon hasonló volt, de sajnos megváltoztunk mindketten :/
2020. márc. 28. 09:46
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem jelent problémát, mindketten szeretjük a másikat hallgatni, amikor szenvedélyesen beszélünk a hobbijainkról. Az értékrend és a gobdolkodásmód ugyanaz, ez a fontos.
2020. márc. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

#2-es vagyok. Ha ezek csak hasonlóak voltak akkor már szerintem beszélni nincsen miről, nem kell ennek rossz módon véget érnie, beszéljétek meg ezt egymással.

Az idő során mindenki változik, eltérő impulzusok érnek mindenkit, lehetnek ezek ilyen gyökeres módon megváltoztatóak is.


Az életben nem tart semmi sem örökké, max egy élethosszig. Nem kell ezt tragikusan felfogni, de ne húzzátok egymás idejét. Legyetek olyannal mindketten aki passzol a hozzátok. Fel a fejjel. 🙂

2020. márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, nálunk pont jó, mert nagyon jól kiegészítjük egymást mint nyelvész és informatikus.
2020. márc. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A nagyon eltérő dolgok nem a legjobbak ez csak azt jelenti hogy teljesen mas hullámok vagytok...

de az megint mas hogy valamihez nem ertunk vagy nem akarunk érteni!

Pl nálunk is vannak különböző dolgok de nagyon sok dologban meg egyformák vagyunk! Emiatt is jövünk ki nagyon jol mert közös a humorúnk sok közös hobbink van (film játék könyvek főzés séta felfedezés utazas otthon fekvés egésznap akár 😅😂)

De pl a zenei ízlésűnk néhol mas es mas! Van itt is közös alap

De o szereti az ilyen alternativ zenéket (amiktől en ha 5 percnél tovább halgatom akkor ki akadok... mert ilyen befordulos zenék 😅😂) en a flamenco Latin meg jazz zenét szeretem nagyon, neki is tetszenek De ezt az alternativ műfajt jobban szereti de ezenkívül nagyon sok közös zenénk van ami nem közös az kb csak 20%

Ott van meg pl a múzeumi látogatás ő szereti az ilyen művészi kiállításokat amik nem mindig vannak hanem igy evszakonként én ezzel közömbös vagyok azaz magamtól sosem mennek el De randiként simán elmegyek mert tudom hogy szereti az ilyeneket szoval en is jol érzem magam az ilyeneken mert latom hogy örül a feje neki nagyon 😋 😂

En pl az ilyen törtenelmi világ látványosságokat szeretem pl kolosszeum Sixtus kápolna bazilikák (persze ezeket ő is nagyon szereti szoval inkabb neki van ilyen 10% eltérése 😂😅 habár lehet hogy nekem is csak az inkabb nem hobbi hanem személyiség és világnézet

2020. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!