Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nők. Mennyire probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők. Mennyire probléma, ha a kiszemelt férfi / párotok nincs jelen aktívan a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Nekem csak facebookom és viberem van. Nincs fent rólam profilkép. Sose lájkolok, kommentelek vagy osztok meg valamit. Idővonalam is full üres. Csak levelezésre használom őket.

Nem arról van szó, hogy ronda vagyok és nem merem vállalni magam. Arról se, hogy nem lennék otthon ebben az internetes világban (informatikus vagyok). Egyszerűen csak nem tartom fontosnak... inkább időpazarló tevékenység az online profilom fényezése és a többnyire idióta posztok nézegetése (így is sokat "kockulok", ez már nem férne bele).


Azért kérdezem, mert volt már ebből probléma: miért nem töltök fel közös képeket, miért nem lájkolom a képeit, miért nem vagyok aktív, miért nem csinálok instát stb. "Jé most vettem észre, hogy azt se raktad ki hogy kapcsolatban vagyunk?!?"


2020. márc. 28. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet van képe csak nem nyilvános
2020. márc. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Mar csak a boomerek hasznaljak a Facebookot.
2020. márc. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd drágám, az a gáz, hogy ezt itt részletezed, magyarázod a bizonyítványt. Csináld már azt amit TE akarsz, és emiatt nem kell magyarázkodnod! Ha neked így jó, más meg ilyen ostobaság miatt piszkál, akkor mondd, hogy bocs, téged ez nem érdekel, penderítsd már ki, vagy ennyire fontos neked egy ilyen felszínes nőszemély? Akkor nem szóltam semmit.... Ezek a like-elvárások, kiírás elvárások iszonyúan gyerekesek. Ha neked ilyen nő jó, magadról alkotsz bizonyítványt.

Nekem kifejezetten imponáló, ha valakinek nincs fb-ja, instá-ja, Helyette van más magasabbrendű értékrendje (nem arról van szó, hogy egy lagymatag alak).

2020. márc. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2# Azt én is észrevettem, hogy az idősebb korosztály átvette az uralmat. Viszont akikkel beszélgetek, azokat itt tudom elérni.
2020. márc. 29. 00:00
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
A viber nem zavar. Facebookot aktívan használom. Párommal gyakran jelölgetjük egymást különféle csoportok és oldalak bejegyzései alatt, redditen is képben vagyunk dolgokkal, gyakran hivatkozunk mémekre, stb. Illetve messengeren folyamatosan beszélünk napközben (mondjuk most nem, mert most itthon vagyunk együtt). Szóval nekünk eléggé az életünk része annak ellenére, hogy mi magunkról nem osztunk meg nagyon sokat (főleg nem napi szinten, kb csak egy profilkép és a kapcsolati állapot van kinn nyilvánosan, az is azért, hogy ne irkáljanak folyton rám idegen pasik). Nagyon furcsa lenne, ha valaki nem használna ilyesmit. Sok poénom nem értené szerintem...
2020. márc. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

4 A Messenger mas tema. Az szerintem a legjobb uzenetkuldo app egyelore. De a sajat korosztalyomban (25-30) en ugy vettem eszre, hogy alig foglalkozik mar barki a profiljaval, megosztasokkal. Neha latok 1-2 profilkepcseret es ennyi. Ha toltenek is fel valamit, altalaban csak a jelentosebb esemenyekrol. Azt meg sosem kerte szamon rajtam senki, hogy nem lajkolok valamit, es en se masokon.

En csak a csoportok miatt hasznalom, mert mint forum, turhetoen mukodik. Sok kulonbozo temaval kapcsolatos csoportot olvasgatok.

2020. márc. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

46N vagyok és üres a profilom

tulkép a messenger miatt kellet

szóval pont nem érdekelne

2020. márc. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha lehet vele kommunikálni online, nem kell állandóan felhívni vagy sms-t írni minden apróság miatt, akkor nem érdekel.
2020. márc. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem probléma, én fent sem vagyok, és én is ezt gondolom a dologról.
2020. márc. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem érdekelne, én sem vagyok egy nagy közösségi oldalas, szinte csak a messengert használom. Amikor ismerkedtem pár férfi azért nem folytatta velem a beszélgetést, mert nem volt instagramom és a fb-om is csak a profilképemből állt. Mit kaptam érte 😀😀

Nagyon kiábrándító, hogy a többség azt hiszi, hogy valami baj van az ilyen emberekkel, rondák, antiszociálisak, nem ismeri őket senki, nincsenek szociális képességei. Kerülöm is a túl aktív felhasználókat, nekem sosem lesz komfortos kirakni az életem.

Ha megbeszélitek kinek mi a fontos, akkor szerintem semmilyen problémaforrás nincs belőle. Aki ilyen piti dolog miatt képes nyafogni későbbiekben is, azt jobb ha hagyod...

2020. márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!