Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire általános/normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire általános/normális?

Figyelt kérdés

Üdv,

Az lenne a kérdésem, hogy mennyire normális az, ha 2 kapcsolat között nem telik el eleg idő? Bűn ha ugy ismerkedik az ember hogy közben még nem zárta le teljesen az előző kapcsolatot, viszont miután a másikba belépett rájött hogy az előző élete hibája volt és teljesen megundorott az illetőtől és utálta magát amiért együtt volt vele?

És ezek után a második kapcsolatban egyre inkább azt érezte, hogy ezidáig senkivel nem kellett volna lennie, mert ő az igazi.

Ez mennyire általános dolog es mennyire tekinthető bűnnek, "félrelépésnek"? Vagy a multat csak el kell engedni és beletörődni, hogy ilyen az emberi lét?

Köszönöm a válaszokat,

N,

Pest megye



2020. márc. 29. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem bün.
2020. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem az N betűt nyugodtan írd át L re vagyis kicsi l-re. A Pest megyének ehhez semmi köze, sőt szerény fővárosunk minősited tudatlsnságoddal...


Természetesen nincs semmi bűn, börtönbe menni tuti nem fogsz, ezt megígérem. Hagyni kell időt lezárni az előző kapcsolatot és feldolgozni, viszont ja jön egy új enber srac aki neked is szimpatikus engedni kell a kísértésnek és adni magadnak egy esélyt h boldog legyél. Ilyen az emberi lét. Ez így jó :)

2020. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Eléggé gyakori, hogy így csinálják az emberek...de ettől függetlenül jobb lezárni az előzőt, mielőtt bármi újba belemennél.


Nem bántásból, de ha a mostani rosszabb lenne, akkor meg az elsőhöz visszamennél, hogy de jó is volt?

2020. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem félrelépés. Csak akkor szemét húzás, ha nem vagy túl az exeden és ennek az issza meg a levét, aki tényleg őszintén szeretne, te meg még mindig a múltat szopkodod
2020. márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem bűn, de jobb lezárni az előző kapcsolatot teljesen és miután túl vagy rajta, utána kezdeni ismerkedni mással

most az, hogy ez kinek mennyi idő, teljesen változó

de ha így is jól alakult az új kapcsolat akkor örülj neki és ne rágódj ezen

2020. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha rossz lenne sem mennék vissza az előzöhöz.

Szerintem nem vagyok tudatlan, de még nincs sok tapasztalatom, 19 évesen.

Köszönöm az eddigi válaszokat, akkor ezután igyekszem nem hibaként felfogni, hanem leckeként.

2020. márc. 29. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jobb előtte lezárni az előzőt. Nyilván nem kell eldobni életed párját ha már összejött a dolog csak mert nemrég szakítottál. De fel kell dolgozni az előző kapcsolatot.

Amire sokan nem gondolnak az az, hogy talán a jelenlegi párjukat ilyen helyzetben azért tekintik tökéletesnek, mert pár tulajdonsága ellentétes az exével. Tehát hülye példával mondjuk utáltad, hogy az exed nem hajtja le a WC ülőkét, ezért szakítottatok. A mostani párod lehajtja, ezért a szemedben a világ legjobb pasija. Miközben lehet, hogy rengeteg rossz tulajdonsága van, de annyira csak erre az egy tulajdonságra koncentrálsz, hogy nem látod a hibákat. Tehát nem biztos, hogy a jelenlegi párod annyira jó, inkább csak az vonz benne, hogy nem olyan mint az ex. Nyilván közel sem biztos, hogy ez így van de nagyon el kell rajta gondolkozni és átértékelni objektíven a dolgokat, lezárni az előző kapcsolatot magadban.

2020. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már láttam a jelenlegi párom legtöbb rossz tulajdonságat is és azokkal együtt imádom.

Igazából már lezártam, inkább az akkori csalódás az amit magammal hoztam és azt kell még elengednem. Köszönöm a választ.

2020. márc. 30. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!