Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedés, Hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés, Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy csajjal bejelöltem ,visszajelölt pár nap után rairtam és tök jol elbeszélgettünk stb de egyszer csak megszakadt a beszélgetés .... ez volt pár napja

Csak írjak rá hogy mi ujság ? vagy mit lehet ilyenkor témának feldobni..?



2020. márc. 29. 19:00
 1/3 anonim válasza:
Irj ra nyugodtan, ha tenyleg szeretne veled beszelgetni a lany orommel fog vissza irni es dumalni veled, kerdezd meg milyen napja volt, hogy birja ezt a helyzetet (karanten) hogy megy neki a suli igy online ezek jo temak egy darabig menni fog a beszelgetes
2020. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogyan maradt abba az a beszélgetés...
2020. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
beszélgettünk és ő is írt én is írtam dumáltunk mindenről utàna estefele lett de ő se köszönt el meg én se befejezetlen lett a beszélegetés ..
2020. márc. 30. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!