Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetero ferfiak! Osszejonnetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero ferfiak! Osszejonnetek egy transz novel?

Figyelt kérdés

Egy olyannal,aki total ugy nez ki mint egy no,es mindene at van mutetve.



[link]


2020. márc. 29. 23:23
1 2 3
 21/27 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Nem, előttem sokan kifejtették, hogy miért.

( A szilikon mell is kizáró ők nőkön, nem hogy ez... )

2020. márc. 30. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
8-as igazából nem kell a kromoszómákat átírni. Csupán ki kell venni az Y-ról azt a gént ami férfias jellegekért felel. De önmagában nem az Y kromoszóma felel a férfiasságért. Sőt sok fajnál az X-en vannak a férfi jellegek. A nemet a gének határozzák meg nem a kromoszómák, a kromoszóma csak egy hely, nagyjából lényegtelen. Ezt csak úgy tévhitek elolaszlatása miatt írom.
2020. márc. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
67%
Aki férfi létére egy másik férfival összejönne, még ha annak identitászavara is van, az nem hetero.
2020. márc. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
70%

Toleráns ember vagyok. Azt vallom mindenki élje úgy az életét, ahogy neki tetszik. Természetesen amíg másoknak és önmagának nem árt vele. Szóval nem előítéletből vagy utálatból mondom, hogy nem jönnék össze. Egészen egyszerűen hiába néz ki és viselkedik úgy, mint egy nő. Én képtelen lennék elvonatkoztatni attól a ténytől, hogy férfinak született.



Na meg ez a cicababás stílus nagyon nem az én világom. Jobb szeretem a hétköznapi/átlagos megjelenésű nőket. Úgyhogy már eleve itt elhasalna a történet, mert nem is ugyanabban a körökben mozognánk.

2020. márc. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
65%

Nem, hetero vagyok.

És a családalapítás ...

2020. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem. Én elfogadom,hogy ő nőként tekint magára ,de annyit elvárok cserébe,hogy megengedtessék nekem a döntés joga,hogy én hogy tekintek rá . Számomra férfi .
2020. dec. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!