Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmas vagy égő egy exet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas vagy égő egy exet felköszönteni?

Figyelt kérdés
Két éve lesz, hogy szakitottunk. Az első évben még beszéltünk volt telefonon, rendszeresen, aztán lassan elmaradt az is. Nekem nehezebb volt túltennem magam rajta, de úgy fél éve úgy érzem sikerült átlépnem az egészen. Karácsonykor, nőnapra, névnapra, születésnapra irtam volt neki, röviden felköszöntöttem. Szerintetek ez mennyire szánalmas az ő szemszögéből, vagy égő? Részemről egy kedves gesztus csak.
2020. márc. 30. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Azt gondolnàm hogy nem tetted túl magad rajta. Az exel nem tartok semmilyen kapcsolatot. Szànalmas próbàlkozás.
2020. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem szánalmas, én szerintem vissza sem írnék vagy max udvariasságból.
2020. márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha az üzenőfalára írsz neki egy boldog születésnapot-ot az belefér még, de az nem hogy üzenetben utána még elkezdesz vele beszélgetni órákon át.
2020. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha ez kölcsönös és jóban váltatok el és nem azért teszed, hogy visszaszerezd, akkor nem szánalmas, hanem egy emberi gesztus.
2020. márc. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem beszéltek egyébként, akkor kissé erőltetett.
2020. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Túl kéne lépned végre rajta.
2020. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ciki 2 év után. Én szakítás után minden kapcsolatot megszüntettem az exemmel.
2020. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A viszonyotoktól függ. Ha tényleg csak egy gesztus van mögötte és ő sem gondja túl, akkor nem gáz.
2020. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy exemmel maradtunk köszönőviszonyban. Vele felköszöntjük egymást, de ennyi. Egyikünk sem szeretne semmit a másiktól.
2020. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én jelenleg elhajtanám konkrétan a halál farkára,ha írna. Nem szeretem a felesleges jópofit. Nem tartom jó ötletnek.
2020. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!