Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? :S Olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? :S Olyan kínosan érzem magamat:'- (

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy srác elhívott engem strandra. Mondtam, hogy valószínűleg eltudok menni. De tegnap néztem a naptárat, és az előtt jönne meg mielőtt elmennénk egy-két nappal:S:S És hát mondtama srácnak, hogy nem biztos, hogy tudok menni, mert "megjött". Erre zt válaszolta, hogy "és aztán?:) nem izgatja mikor jön meg:D:D" Szóval nem fogta fel, vagy nemtudom:D Most mit csináljak? Valahogy olyan kínosan érzem magamat és nemis tudom:S Aki tud valamit, hogy hogyan értessem meg vele, vagy mit csináljak írjon:( Én 16 vagyok és a fiú is 16 éves
2010. júl. 26. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Mondd meg neki, hogy ilyenkor nem szívesen mennél, mert nagy a baciveszély, meg te se érzed olyan jól magad a bőrödben. Ha van egy kis esze, felfogja.
2010. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy normális pasi ezt megérti,nem nagyon lehet ezen többet magyarázni.
2010. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajáld fel hogy menjetek máskor.Vagy menjetek máshova.
2010. júl. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) Hát iegn, az kellene, de a családja is megy szóval...:-/

Meg máshogy tényleg nem tudom elmodnani, mert azt mondta, hogy: Őt nem izgatja mikor jön meg.....szóval....:-/

2010. júl. 26. 14:24
 5/10 anonim ***** válasza:
De nem is őt kell izgassa hanem téged..igy akkro nála számit h mikor jön meg és mikor nem.
2010. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jó ez igazxDxD

De a lényege annak a mondatnak az, hogy ugye nem izgatja h mikor jön meg, attólmég mehetnénk a strandra. naggyából ezt akarta vele kifejezni

2010. júl. 26. 14:34
 7/10 anonim ***** válasza:

JJaaa értem...

Hááth mondd meg neki h majd a hideg viz után se izgat téged a szex, attól ha az ő bügyürüje összetömörül és a potenciálja is szinte a nullára csökken, attól neked a hideg viz után még lehet ::))))

Hátha igy megérti:D

2010. júl. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jajj de nem járunk meg semmi olyan:D:D:D egyelőre ez "baráti":D

de az ötlet nem rossz:D

2010. júl. 26. 14:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó tényleg nem rossz.


Lehetőleg személyesen tisztázd vele.

Mondd el neki,hogy sokkal nagyobb a fertőzésveszély amikor menstruálunk és,hogy ilyenkor kellemetlenül érzed magad a strandon.Annak meg semmi értelme,hogy elmenj szenvedni.

Vagy használj tampont + legyen nálad gyógyszer,ha rosszul lennél,így el tudsz menni.

15/L

2010. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöma válaszokat:)

Hát akkor majd személyesen beszélek vele, hátha megérti:):)

További szép nyarat:D

2010. júl. 26. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!