Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknál is ez megy?

Figyelt kérdés
Ha feltűnik a láthatáron egy csinos nő, a barátnőm azonnal elkezdi szidni, hogy igazából milyen csúnya és csak elhiszi magáról. Ilyenkor a veszekedés elkerüléséhez nekem is rá kell kontráznom, mert ha nem mondok semmit, vagy csak helyeslek, akkor egyből azzal jön, hogy biztos jobban tetszik nekem, mint ő. Sokszor észre sem veszem a másik lányt, például utcán, vagy buszon általában csak nézek ki a fejemből és ő fogja rá, hogy biztos azt a csajt néztem.

2020. márc. 31. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon gyorsan elmenekülnék. Ez csak rosszabb lesz.
2020. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akik egy hisztérikával vannak együtt.
2020. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Ez rosszabb lesz csak, szóval szakíts.

Nekem volt ilyen barátnőm és már addig fajultak a dolgok, hogy ha ismerős rám köszönt (egyébként egy tényleg szexi csaj volt), vagy egy kolléganőm rám mosolygott, brutális hiszti volt belőle, utána következett az, hogy biztosan azért nem veszem fel a telefont, mert mással vagyok, holott tudta, hogy dolgozok.

2020. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Csak ott megy ez vagy ilyesmi, ahol komoly bajok vannak a nővel, és ezt nőként mondom.

Gondolom küzd rendesen önértékelési problémákkal amihez társul egy jó adag féltékenység is.

Volt olyan mikor párommal együtt néztünk meg egy jó nőt, megbeszéltük mi a szép rajta.

2020. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk ez abszolút nem szokás. Én nem szoktam más külsejét firtatni, legfeljebb azt megjegyzem a páromnak, ha valami nagyon nonszensz dolgot látok (például tél közepén tangapapucsban flangálni valakit vagy hasonló hülyeségek), de azt sem irigységből, hanem mert abszurd.


Ha látok egy szép lányt, meg szoktam kérdezni páromtól, hogy szerinted ő szép? És az esetek többségében azt mondja, hogy nem, én pedig nem akarom elhinni, hiszen az a nő hozzám képest az én szememben gyönyörű. Akire meg azt mondja, hogy szép, annak meg sok vonása hasonló az enyémhez, tehát elképizelhető, hogy tényleg én vagyok az esete. De fikázni sosem szoktam más nőket. Szólt már meg engem elég nő azért, ahogy kinézek és viselkedek, "barátnők" és ismerősök is, én nem szeretném ezt játszani. Szerintem gusztustalan, hogy más nők veszik el a nők önbizalmát, mert nekik sincs.


23N

2020. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem adtál erre okot, akkor itt nagy a baj. Nincs meg a bizalom.
2020. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is van ilyen. Kérdezi : tetszik ?

Azt én meg kereshetem hogy ki.

2020. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nálunk nincs ilyen. Barátnőm tudja magáról, h csini és meg is erősítem ebben 😁
2020. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A párodnak komoly önértékelési problémái vannak ami egyáltalán nem normális és nem alkalmas így senki párkapcsolatra. És igen, sokkal rosszabb lesz a jövőben ahogy előttem is írták.

Nálunk ez soha nem volt szokás, mi is mindig inkább arról beszélgettünk, hogy de jól néz ki, de jó stílusa, de szép arca van valakinek. Sosem értettem miért kell féltékenységből másokat szapulni és bemagyarázni magunknak, hogy jajj de csúnya. Ilyet tényleg csak azok csinálnak akiknek komoly önbizalomhiánya van. Jó előfordul, hogy valaki tényleg bűnronda. Nem mondom, hogy nem fordult még elő, hogy kinevettünk valami agyon botoxozott-plasztikázott, rajzfilmes szemöldökű, 10 centis műkörmös, magassarkúban járni nem tudó csodát. De valóban szép nőket nem értem miért kell leszólni.

2020. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jezusom. En csak teveben kiakadok hosszabb egyutteles utan olyanoktol, akik tenyleg kiakasztok. De allandoan azt is mondom, uristen, de jol nez ki ez a csaj, basszus, de jo laba van. Noveny, allat, ferfi, barmi hat ram. De amit leirsz, az masrol szol. Az valami olyan kikepzes, ami elviselhetetlen. Beteges.
2020. ápr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!