Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg annyira rossz választá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira rossz választás lennék egy pasi számára?

Figyelt kérdés

31 vagyok, csinosnak mondott. Nem vagyok sem túl kövér, sem túl vékony, sportolok és nőiesen öltözködöm.

Hirtelen haragú vagyok ugyan, de ezt általában csendben, magamban rendezem le, csak ha tovább provokálnak, akkor robbanok.

Egyébként pedig kedves, hűséges típus vagyok, és akiket szeretek, azokért tűzbe mennék. A saját ismert társaságomban nagyon jól elvagyok, idegenek között viszont visszahűzódó és csendes vagyok. Bár úgy tűnik, hogy nagyszájú és határozott típus vagyok, valójában ez csak egy szerep, amit kénytelen vagyok magamra ölteni, hogy érvényesüljek. Sokat rágódom és vívódom magamban, de már csak azokat teszem szóvá, amik hosszú ideje zavarnak.


A látóköröm igen széles, érdekelnek a játékok, a mesterséges intelligencia és fejlesztése, az autók, a csillagászat és a pszichológia.


Én sosem korlátoztam egy páromat sem, sosem mondtam, hogy inkább velem legyen, mint a haverjaival és ne járjon el soha sehova, a kompromisszum híve vagyok. Féltékeny is egészséges mértékben vagyok, nem válok sárga szemű szörnnyé, míg okot nem ad rá a másik.


Ahogy végignézek a legtöbb ismerősöm kapcsolatán vagy a körülöttem élő nőkön azt látom, hogy én hozzájuk képest jóval harmonikusabb kapcsolatot tudnék adni a szeretett férfinak, mint mások.


Mégis megkapom,hogy nem vagyok az esetük, nem én kellek nekik, szóval a hiba mégis bennem lehet.


2020. ápr. 1. 09:58
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
47%
Akkor a "csinosnak mondott" résszel lesz a probléma.
2020. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
9%
Nekem nem kellenél bocs.
2020. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
11%
Kezdj el sportolni.
2020. ápr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Én 38 vagyok, és megtetszett ez a "Hirtelen haragú vagyok" dolog: ebből lehet tanulni a másik félnek is:). A többi tulajdonságaiddal sincs gond. Mit sportolsz?
2020. ápr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 Ollókezű Edward ***** válasza:
58%

3-mas: Az első mondatban írja, hogy sportol.

Kérdező: a pasik többségének nem jön be hosszútávon egy nagyszájú, magabiztos nő. Sokaknak tetszik, de a legtöbb férfi olyan nőt keres, akit tetszés szerint becsicskíthat maga mellé. Ez nem azt jelenti, hogy torzítsd el magad, mert még mindig vannak egészséges önértékelésű férfiak, akiknek pont egy olyan nő kell, mint te. Amúgy sem lennél autentikus, amit megéreznek még 200 km-ről is, azt hinnék, hogy manipulatív vagy. Annyit megtehetsz, hogy a lehető legjobbat hozod ki magadból, és megpróbálod belátni, hogy nem minden férfi illik hozzád. Nem tudhatod, hogy egy random pasinak jó lenne-e egyáltalán az, amit képes vagy adni neki. Ők is egyéniségek, és nem kompatibilisek mindenkivel. Mert tök jól hangzik, amit leírtál, de nem fog mindenkinek bejönni, azt a férfit kell megtalálni, akinek igen.

2020. ápr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

#2es: miért nem?


#5ös: ez lemaradt a leírásból... írtam,hogy magabiztosnak tűnök kívülről, és nagyszájúnak, ellenben ez nem így van, ez csak egy szerep, mert máshogy nem lehet érvényesülni szingliként.

Én szívesen adom át az irányítást annak a pasinak, akiben bízom és ki mellett biztonságban érzem magam, és bizonyos mértékben alá rendelem magam neki. Tény, hogy engem senki nem fog anyagilag függővé tenni magától, vagy bántalmazni, de nem érzem magam túl jól egy olyan szerepben, ahol nekem kell hordani a nadrágot.

2020. ápr. 1. 10:26
 7/42 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem tök ellentmondasz magadnak, és itt a probléma:


„Én szívesen adom át az irányítást annak…”; „bizonyos mértékben alá rendelem magam neki”. „engem senki nem fog anyagilag függővé tenni magától…”; „de nem érzem magam túl jól egy olyan szerepben, ahol nekem kell hordani a nadrágot”.

2020. ápr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
30%
#7 mert nem bírom az ideggyenge nőket.
2020. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
62%
Egyáltalán nem vagy rossz választás. Nekem tetszik, amit írtál. Minden tulajdonságoddal együtt tudnék élni.
2020. ápr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 mikeXxX ***** válasza:
36%
Az infók alapján a lehetséges ok nálam pl a rossz szex lenne vagy éppen hogy unalmas "lehetsz" esetleg hogy a barátnőd szerint vagy csinos de nem a pasik szerint de egyébként sok jó dolgot is mondtál magadról! 40f
2020. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!