Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 38 éves pasi nézegeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 38 éves pasi nézegeti egy 18 éves lány alakját, akkor csak szexet akarhat tőle? Vagy lehet azt sem?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 11:50
 1/10 Lady Beth ***** válasza:
56%
Akkor ő a predátor.
2020. ápr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Azt jelenti van szeme és lát. Jobb mint ha vak lenne és taperolna hogy milyen alakod van. 😆
2020. ápr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
én 35 vagyok, ha megnézek egy 18 éves lányt, az leginkább azért van, hogy ne ütközzünk össze az utcán... Egészséges gondolkodású 38-as nem néz lányt sem szexre sem kapcsolatra.
2020. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Egy egészséges 38 éves férfi megnéz egy szép 18 éves nőt, egy egészséges 20 éves fiú is megnéz egy szép 18 éves nőt. Ha úgy alakul mind a kettő szexel is vele, ha nagyon jól működik a dolog a 38 éves férfi hamarosan feleségül is veszi, a 20 éves meg jár vele 10 évet.

Jónéhány barátom, ismerősöm vett feleségül mostanában nála 20 évvel fiatalabb lányt, a lányok 19-22 közt voltak.

A mai liberális szemlélet mondja csak azt, hogy ne kezdjenek a fiatal lányok érett férfiakkal, hogy legyen idejük elbulizni a fiatal éveiket, mert az érettebb férfiakkal folytatott kapcsolat komoly veszélye a fiatal lányoknak, hogyha komolyabbra fordul a dolog, akkor összeházasodnak, jön a család, gyerekek.

Én is így tettem amúgy, három és fél éve ismerkedtem meg a nálam 13 évvel fiatalabb feleségemmel, egy éven belül megkértem a kezét, 25 volt, amikor házasodtunk, és várhatóan ebben a hónapban születik a második gyerekünk.

2020. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Egy 38 éves férfi ne nézegessen 18 éves lányokat, hányinger.

24n

2020. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
5-ös.Miért lenne hányinger? Egy nő 18-22 évesen a legvonzóbb.Normális,egézsséges férfi megnézi+ha van alkalma akkor szexel vele.Mindegy hogy hány éves a férfi.
2020. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%

Köszönöm a lepontozást, számítottam rá.

Ha a "hányinger" szó az alkalmazható erre az amúgy természetes jelenségre, hogy az érett férfiak megnézik a fiatal nőket, akkor vajon miért a 14-18 éves modellek a legkeresettebbek a világon. Miért ővelük adnak el mindent, miért ővelük teremti a divatszakma a követendő mintát? Ha ennek a mintának a követése a női társadalom részéről hányingert váltana ki a férfiakból, ki akarná követni a divatot?!

2020. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Szexet biztos akar.
2020. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézni szabad. Helyben verni a répát és hozzádörgölőzni nem.
2020. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%
Ha jó nő, én is lekúrnám
2020. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!