Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti olyan nővel összejönnétek, akit saját magatoknál okosabbnak tartotok/éreztek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 14:14
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
56%
Nem.
2020. ápr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos nem fognak.
2020. ápr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
56%

Kizárt!

34 F

2020. ápr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 Fruzs33 ***** válasza:
77%

A pasik félnek az okos nőktől.

Hülye kérdés volt.

2020. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
71%

Nem. De butábbal sem. Csak olyannal akivel egy szinten vagyok.

Egyébként provokálásnak jó ez a kérdés, de pl. hiába van valakinek orvosi diplomája, ha otthon lehal a net, engem fog megkérni, hogy csináljam meg. Mindenhez senki nem érthet. Így nem is lehet meghatározni, hogy ki az okosabb.

2020. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
100%
Én (mi) mostanában jöttünk össze. Hozzám képest okosabbnak érzem. (mondjuk,én sem vagyok hülye), de ezenkívül még nagyon sok minden más van az életben ami összehoz.
2020. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
72%

Egész pontosan milyen téren?


A saját végzettsége ha nem egyezik az enyémmel abban nyilván okosabb.


Ha neki hobbija és elfoglaltsága pl. a történelem, vagy pszichológia , vagy teljesen mindegy van valami amivel állandóan foglalkozok de engem teljesen más dolog érdekel, akkor itt is nyilván okosabb.


Szóval ilyen téren nem zavar.


engem inkább az okoskodó nők zavarnak akik azt hiszik imndig mindent jobban tudnak a másiknál, akkor is ha valójában soha nem csináltak még olyat...teszem fel.

2020. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
78%

Csak félig írok értékes választ, ugyanis nem férfi vagyok.


Velem összejöttek már olyan férfiak, akiknél okosabb voltam, viszont lépten-nyomon próbáltak belém rúgni, lehúzni, soviniszta klisékre alapozva olyan jövőképet lefesteni, ahol én vissza vagyok fogva, háttérben van pl. a karrierem, próbáltak helyettem/nélkülem dönteni...stb. Ezek olyan férfiak (bár inkább pasikák) voltak, akik nem buták mint a föld, csak nálam vmivel butábbak. Ha nagy a különbség, akkor általában fel sem fogják, és akkor kapcsolatig sem jut a dolog. Azóta találtam egy férfit, aki azonos értelmi szinten van velem, tiszteljük egymást, sokat tanulunk egymástól.


Szerintem hasonló szinten lévő emberek között működik a kapcsolat, és az kell hozzá, hogy mindkét fél félre tudja tenni a frusztrációit, a férfiak pedig a szexizmust is.

2020. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
93%
Igen, mert számomra kihívás egy ilyen nő. Nem vagyok egy IQ bajnok, de érdekelnek az okos nők.
2020. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
45%

Többször volt rá példa. Mondjuk én egészséges lelki világú, ciszhetero FÉRFI vagyok.


Már az első barátnőm is sokkal okosabb és műveltebb volt nálam, lévén ő volt az egyik tanárom.

2020. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!