Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen, akit egyszer balra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen, akit egyszer balra húztál, már nem dobja fel újból?

Figyelt kérdés

Most regisztráltam, és úgy tudtam, hogy 24 óra múlva újra feldobja az összes elérhető felhasználót, akit eddig balra húztam (tehát nem tetszett).


Van fent egy értesítési zóna, ahol viszont látom, hogy hányan húztak engem jobb, a profiljukat viszont nem. Csak elhomályosítva a képüket. Azt hittem 24 óra elteltével majd feldobja őket újból, és esetleg a másik irányba tudom húzni őket. De nem.


Hogy működik az app? Csakis akkor tudnám őket jobbra húzni, ha fizetek?



2020. ápr. 2. 10:58
 1/4 Hellmano ***** válasza:
31%
Nem tinderen kell húzkodni a nőket, hanem élőben :)
2020. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fel fogja. Sajnos mindig ujitanak rajta. Most tobb idobe telik. Badoon legalabb vissza lehet huzni az elozot.

Sokszor automatikusan huztam balra azt is, aki vegre valahara tetszett, es ujra feljon.

2020. ápr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem újra feldom sok embert,akiket balra húztam.
2020. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megfigyeltem, hogyha rámész arra, hogy kik húztak jobbra, a homályos képek alapján is fel lehet ismerni őket, amikor feldobja neked.


És azt is megfigyeltem, hogy amikor belépek, akkor a második lány, akit feldob, az sokszor olyasvalaki, aki engem jobbra húzott.


Ennyit tudok csalni, hogy amikor jön a második, akkor megnézem a homályos képeket, a vonalakból már látod, hogy ő jobbra húzott-e vagy sem és így már meglepetés nélkül fogsz vele párba állni.

2020. máj. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!