Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom elakarja adni az automat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elakarja adni az automat, de en nem szeretnem. Hogy gyozzem meg?

Figyelt kérdés

Amikor osszejottunk, ra par honapra megvettem almaim autojat, egy Peugeot cc-t.

Akkor neki meg nem volt jogsija, de azota mar letette.

Allandoan szidja, hogy ez kicsi, nem csaladi auto, rossz, folyton javittatni kell.

Nekem van egy kislanyom, jelenleg meg elferunk benne.

Tudom tenyleg nem csaladi auto, de imadok cabriozni.

Nem tehetjuk meg, hogy vegyunk melleg meg egy autot.

Altalaban felevente van szerelonel, mint most is. Ekszintarcsa csere lesz most.

Sokmindent megcsinalttam mar rajta, azt szeretnem hogy mindig rendben legyen.

Most kijelentette hogy ha hazajon a szerelotol fotozzam korbe es tehetem fel a netre eladni.

O Ford C maxot es hasonlo tipusu autot venne. Hat nekem azok nagyon nem tetszenek.

En nem akarom eladni.

Hogy gyozhetem meg?

Koszonom


2020. ápr. 3. 12:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%

Menekülj ebből a kapcsolatból. Aki bármilyen, szó szerint bármilyen dolgodban le akar korlátozni, ő akarja megmondani, hogy mit csinálj a te saját vagyontárgyaddal az egy beteg, nárcisztikus elme. Semmi köze nincsen hozzá, hogy mit csinálsz a te saját autóddal. Nem kell meggyőznöd hiszen nem adhat neked utasítást. Nem adod el és kész.

De a gyerek érdekében és a te saját épséged miatt megint csak kiemelném, hogy menekülj ebből a kapcsolatból mert az ilyen ember porig fog rombolni.

2020. ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerűen úgy, hogy nem adod el és kész. A tiéd, azt teszel vele, amit akarsz. Ha ezt nem érti meg, akkor viszlát.
2020. ápr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Mi az, hogy kijelentette, hogy eladod? Ezt mégis miért hagyod neki? Neked nincs beleszólásod abba, hogy mit kezdj a saját dolgaiddal? Ha így van, akkor menekülj..
2020. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

Hat ha a te neveden van, nem értem a kérdést :D

Ha annyira kocsikat akár eladogatni, menjen autokereskedonek.

2020. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Amiota megvan a jogsija, folyton azt hallgatom h a kocsi nem az enyem, hanem a mienk. Kozos. Es ha neki kell elviszi. Sokszoe gyalogoltam mar, mert nala volt a kocsi. Ha megyunk egyutt valahova o donti el hogy ki vezet. En csak akkor vezethetem ha neki nincs kedve hozza. Annyoszor mondtam mar neki hogy ez nem igy mukodik, de akkor hiszti es hatalmas veszekedes lesz belole.
2020. ápr. 3. 12:50
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Nem adod el. A te autód.

Nem kell meggyőzni. Kozlod vele, hogy nem lesz eladva, vegyen magának ha vezetni akar.


Amúgy jobb lenne kell kidobni ezt a pasit.

2020. ápr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
6%

Örülök hogy titeket nem érintett meg a válság szele. Olvass azért egy kicsit, ha ráérsz.


[link]

[link]

[link]

[link]

2020. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
A nagy büdös lókukit közös. Ha elviszi, az lopás és eszerint szépen feljelented. Mit ad neked ez a kapcsolat, hogy még nem vágtad ki a bunkó, követelőző, hisztis, erőszakos pofáját?
2020. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűen nem adod el. Ha a te autód, akkor a te neveden is van, tehát te tudod csak eladni. És egyszerűen nem fogod. Pont.
2020. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem is értem a helyzetet. Miért vagy egyáltalán vele? Konkrétan elnyom minden helyzetben amiben tud te meg hogy ne legyen vita engedsz mint egy hisztis gyereknek? Azért közölte hogy el lesz adva az autó mert megteheti és mert te ezek után még azon merengsz hogy győzd meg. Sehogy.

Ha hisztizik segíts neki összepakolni a bőröndjét és nyisd ki az ajtót. Mit tanítasz a lányodnak ezzel a viselkedéssel? Azzal hogy egy hisztis gyereket pátyolgatsz és behódolsz? Ahelyett hogy kérdésnél egy felnőttet vagy élnétek a lányoddal nyugiban kettesben.

2020. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!