Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, belemennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, belemennétek egy nővel párkapcsolatba ezekkel a feltételekkel?

Figyelt kérdés

-Nem kutakodhattok, hogy kik az exei, hány szexpartnere volt. Az oké, ha 1-2x rákérdeztek, de tiszteletben kell tartonotok, ha nem akar válaszolni. Nem ribizhetitek, nem erőszakoskodtok.


-Nem csinálja meg egyedül a házimunkát, hanem igazságosan felosztjátok.


-Nem hajlandó olyan felállásra, hogy a gyereknevelés nagy része az ő dolga, sem olyanra, hogy ő az érzelmi hátteret adja, míg a férfi az értékrendet, szabályokat, hanem az első életév után teljes mértékben egyenlően meg szeretné osztani a nevelés minden részét.


-El kell fogadni, hogy logikus gondolkodású, tudományos érdeklődésű, karriert épít, és ebben támogatni.


-Minden fontos döntés teljesen közös.


-Nem lehet megszabni, hogy mit visel, kivel beszélgethet, sminkeli-e magát, hol dolgozik, elfogadhat-e új pozíciót, vezethet-e kocsit...stb.



Cserébe becsületes, nagyon tud szeretni (de ehhez az kell, hogy lelki társak és egyenrangú partnerek legyenek a férfival), hűséges, szorgalmas, és mindenben közösen vállalja a felelősséget a párjával (lakás, pénzkeresés, gyereknevelés...stb.).


Személyeskedést mellőzzük, ha lehet, elég egy igen, nem, vagy valami indoklás, esetleg pontosítási célú kérdések.


Nem mondtam, hogy rólam van szó, sőt, azt sem, hogy létező személyről.


2020. ápr. 3. 13:58
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
67%

Alapból ha valaki feltételeket szab és nem magától jönnek a dolok az már az elején felejtős.

Ha nekem valakk az elején elkezdené sorolni a feltételeit azonnal elbúcsúznék mert ez megint nem kettőtőkről szól csak rólad.

2020. ápr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 Noren1989 ***** válasza:
39%
Nem, ez a feltételhalmaz nekem egy egyedülélő, bezárkózott, bizalmatlan, karrierista nő képét vetíti ki.
2020. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
30%
El sem olvastam a feltételeid, így is tudom, hogy nem! Ilyen önző emberekkel nem foglalkozom.
2020. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Nem így kell érteni, hogy sorolja, hanem úgy, hogy egyszerűen neki ez a norma, és nem hajlandó ezekben a kérdésekben nagyon eltérni.

Meg ha mondjuk pl. olyat mondanak neki, hogy inkább a férfi legyen a fő döntéshozó, mert a férfiak racionálisabbak, a nők érzelmesebbek, és ezért kizárja a párja valami közös pénzüghyi döntésből, akkor jó eséllyel szakít.

2020. ápr. 3. 14:05
 5/42 anonim ***** válasza:
33%
Esélytelen.
2020. ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
51%
Ha tényleg szerelmes leszel megtanulsz majd te is alkalmazkodni a párodhoz mert nem csak neki kell tehozzád hanem neked is hozzá különben nem lesz hosszútávú.
2020. ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
55%
En is ilyen vagyok, es osszejottek velem, ot eve elunk egyutt a parommal pontosan ezek a normak szerint. Gyerek egyelore nincs, de tudja es en is tudom rola, hogy igy gondolkodunk arrol a temarol is.
2020. ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
29%
Nem, gusztustalan nő a leírás alapjan.
2020. ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
85%

Ez lenne a normális. Mármint mind két fél egyenlő, és egyenlően osztoznak a "terheken" a kapcsolatban.

Meg lehet kövezni de számomra fura, hogy ezeket ki kell emelni, ennek alapvetőnek kellene lennie.

Bár az is igaz, manapság amilyen felszínesek a kapcsolatok......

2020. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Ne személyesen hozzám intézzétek a mondandótokat, és ne oktassatok légyszi bölcsességekre ("majd ha szerelmes leszel"), mert nem mondtam, hogy rólam van szó, sőt, azt sem, hogy ha rólam van szó, akkor társat keresek, sőt azt sem, hogy nem vagyok szerelmes. Nem erről szól a kérdés.

Olyanról sincs szó, hogy lista szerűen a pasi elé b.assza a nő ezt a listát, mint valami katona.


Egyszerűen az érdekel, hogy az itteni férfiak el tudnák-e fogadni ezeket a kapcsolati normákat.

És ha nem, akkor miért nem.


Illetve arra is, hogy melyik rész gusztustalan és miért.

2020. ápr. 3. 14:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!