Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem a karantén szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem a karantén szerelemre vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány a környéken akit párszor szoktam látni, mintha mosolyogna, nézne, tetszenék neki.

Valamelyik nap viszont megláttam a boltban az önkiszolgáló kasszánál szájmaszkban és kesztyűben, egyből szerelmes lettem belé!

Nem értem miért találtam vonzónak ezt ennyire, talán mert a kék szemét még jobban kihangsúlyozta.

Aztán arról nem is beszélek, hogy most először láttam a popsiját közelről (nyugi csak gyorsan odatekintettem egyet, nem creepy leskelődés volt) hát annál még rajzolni sem lehetne gyönyörűbb íveket, még a szívverésem is kihagyott egy-kettőt.

Ha legközelebb látom itt a sétáló utcában, boltban, bárhol, szerintetek milyen szöveggel lehetne odamenni hozzá?

A karanténban tök jó lenne együtt lenni, netflixelni, enni, ilyenek.

Szerintetek?



2020. ápr. 3. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó a segged kell wc papír?
2020. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2020. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
wc papírral és kézfertőtlenítővel manapság jobban lehet csajozni, mint pénzzel?
2020. ápr. 3. 17:55
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem hinném, hogy emiatt jobbak lennének a csajozási esélyek.
2020. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Biztos minden vágya az, hogy össze legyen zárva egy creepy fazonnal, aki titokban kukkolja ōt.
2020. ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Magyar rosszindulat és hazudozás megmaradt a járvány idejére is
2020. ápr. 4. 11:23
 7/9 anonim ***** válasza:

"Magyar rosszindulat és hazudozás megmaradt a járvány idejére is"

A lúzerek is maradtak lúzerek, te szerencsétlen!

2020. ápr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondja valami 38%-os szűz incel, aki a gyakorin való kötekedésben éli ki magát
2020. ápr. 18. 18:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem ne legyél gyerekes, mindegy mennyi idős vagy.

Én mint nő jobban csípem ha kérek perec oda jön egy pasi, hogy szia, szimpatikus vagy, meg innal velem valamit?

Ennyire egyszerű. Nem kell tud gondolni és szöveg sem kell.. Nem bírjuk.. 🙄

2020. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!