Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki óvónővel járni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki óvónővel járni?

Figyelt kérdés
Úgy értem kevésbé tartozik a jó szakmák közé, nem kíván sok észt, a fizu is megalázóan kevés. Nem tudnék büszke lenni arra, hogy ő csak egy óvónő, karrier szempontjából sem egy szerencsés szakma.
2020. ápr. 3. 20:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%

'nem kíván sok észt'


Szóval buta emberekre bízzuk évekig gyermekeinket a legfogekonyabb korban?

Nem lehet, hogy inkább te vagy a buta?

2020. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%

És még is ki jó neked? Mi a végzettséged neked?

Remélem ha lesz gyereket,akkor az óvodák közelébe sem mész velük. Hagyd békén a lányt,jobbat érdemel nálad.

Amúgy meg a nők ugye a felszínesek...

2020. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 opened paradise ***** válasza:
97%
Egyrészt a munka sohasem szégyen. Másrészt, ha tudom, hogy a pénz hiányának ellenére is ezt választotta, akkor valahol becsülendő is, mert elhivatott.
2020. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%

Rettentő ostoba vagy.

Szánom azt a szegény nőt aki összejön veled


(2 ovis anyukájaként minden elismerésem az óvónőké, nincs az a pénz amiért akár 1 napig is bevállalnám azt a munkát!)

2020. ápr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerinted ciki ne gyere össze óvónővel.

Alapvetően én is azt érzem a közvélemény szerint "csak" óvónő vagyok. Többek között én ezért fogok váltani pedig szeretem ezt a szakmát mert sokszor csodás mégis azt érzem nem elég sajnos.

Ezzel csak azt mondom nem vagy egyedül kérdező ezzel a csodás véleménnyel.

2020. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%

Hurrá! Végre nem csak a takarító a ciki.

Tudod szerintem te vagy ciki.

2020. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Volt óvónő párom, és elég okos lány volt.


Szóval az, hogy mi mennyi észt kíván elég relatív.



Amúgy meg elég jól keresek IT szektorban ahhoz, hogy a páromtól csak azt várjam el, hogy szeresse amit csinál. Inkább egy óvónő, aki szereti a szakmáját, mint mondjuk egy jogász aki jól keres, de gyűlöli amit csinál (van pár ilyen ismerős)

2020. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, neked bármi is a szakmád, most ezzel a kérdéssel elárultad mennyire ostoba, felszínes ember vagy.
2020. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit takar a “nem kivan sok eszt”, gondolom azert kell foiskolara vagy egyetemre (nem tudom, melyiken oktatjak) jarni, hogy ne kezdjenek tul fiatalon, meg a vegen azt hiszik a gyerekek az oviban, hogy o is kozejuk tartozik.

Feltetelezem tanuljak rendesen a gyerekpszichologiat, olyan dolgokat, amikrol masnak fogalma sincs. Teny, hogy nagy karriert nem lehet benne elerni, az alacsony fizetes viszont inkabb a kormanyra nezve halal ciki.

Amugy nem vagyok ovono es nem is lennek soha, egy db kisgyereket vagy max kettot egyszerre meg aranyosnak talalok, de egy egesz csoporttol kiakadnek :D De azert eleg jo, hogy van ilyen szakma, durva lenne, ha 6 evet kene otthon dekkolni a gyerekkel.

2020. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az óvónőknek nem csak az a feladatuk hogy vigyázzanak a gyerekre, ennél sokkal komolyabb szakma, megalapozzák a kisgyermek életét, a fejlődését segítik. A pedagógia szakma nem fizet jól, de kicsit sem szánalmas ha valaki ebben dolgozik, mert ezt szeretné csinálni. Ha neked ez ciki akkor sajnállak meg a lányt is hogy ilyen buta embert talált. Nem a pénz minden, de ha neked az akkor ne járj vele. Édesanyám pedagógus, és soha nem hallottam ilyet édesapámtól hogy cikinek tartaná. Gyerekes felfogásod van, gratulálok neked.
2020. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!