Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit vártok/várnátok el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit vártok/várnátok el egy 1 éves kapcsolattól?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Együttélés vagy megvalósítására tett lépések kölcsönös igény megfogalmazása után.
2020. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Összeköltözés és eljegyzésre utaló jelek.
2020. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Életkorfüggő. 29 vagyok, a párommal 5 hónap után összeköltöztünk, az 1 éves évforduló környékén várnám az eljegyzést.

De mondjuk 20 évesen eszembe nem jutott volna 1 év után ilyesmi.

2020. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Egy eves kapcsolattol csak annyit, hogy mar ossze legyunk koltozve es vidaman teljenek a mindennapjaink. Szerintem ez eljegyzeshez meg ilyesmihez meg korai, de az osszekoltozesen meg ilyenkorra mar jo esetben tul vagyunk. (Legalabbis en nem szeretek csak ugy randizgatni valakivel hosszu honapokon at, es ezzel a parom is igy volt.) Szoval nekem ez pont az az idoszak, amikor epp nem kell semmivel foglalkozni, nem kell semmit tervezni a kozos programokon kivul, csak eljuk egyutt az eletet :)
2020. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
összeköltözésen való gondolkodást.
2020. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Az én koromban, tervezni, hogy mikor költözünk...


De persze azaz 1 év sem mindegy milyen..


Heti 1x ha találkoztok Na az nem sok.

2020. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kölcsönös tiszteletet, figyelmet, nyíltságot, hasonló értékrendet, azt, hogy fel tudunk nézni egymásra, heti pár szexet a minőségibb fajtából, egymásra áldozott minőségi időt szórakoztató programok és összebújós esték keveredésével.
2020. ápr. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi akkor fontolgattuk az eljegyzést. Egy évre rá megkérte a kezem, 24 évesek voltunk. 28/N
2020. ápr. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Életkor és a kapcsolat minősége függő. 1 év után pl. nyilván nem házasodom fiatalon, vagy úgy, hogy nem éltünk együtt stb.
2020. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kortól függ. 27 évesen már nyilván összeköltözést várnék egy év után. 23 évesen, amikor éppen egy éve tartott a kapcsolatom, nem vártam összeköltözést, de maximális bizalmat és kitartást egymás mellett igen. Pláne hogy akkor jött egy olyan dolog az életünkbe, ami még egy több éves kapcsolatot is megviselhet (nem harmadik félről volt szó). Túljutottunk rajta szerencsére.
2020. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!