Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszenek a kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek a kicsit csúnyább férfiak?

Figyelt kérdés
Kérlek ne figurázzátok ki a kérdést. Azt vettem észre hogy régen mindig a hibátlan modell kinézetű férfiak tetszettek ami elég általános, sokan vannak ezzel így. Arra kell gondolni hogy filmben láttam egy izmos szereplőt és jóképűnek gondoltam. Mostanában viszont kicsit sem érdekelnek. Kimondottan olyan férfiak tetszenek mindennapi életben akikkel találkozom, vagy színészek akár, akiknek kifogásolható a külsejük.Azaz ábrándozáskor is ilyenek jutnak eszembe. Barátaim által kimondottan csúnyának vélt emberek. Én is látom hogy esetleg vézna, kicsit nagy az orra, vagy hasonlók, de pont ez tetszik bennük az esetek többségében. Nem, nem az a problémám hogy nem vágyom tökéletes kinézetű férfira. Csak kicsit betegesnek tartom hogy gondolati szinten is az idősebb vagy kicsit csúnyácska férfiak tetszenek. Nem tudom miért lehet.
2020. ápr. 3. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

ízlés kérdése.


Például nekem is a karakteresebb arcú nők tetszenek, akikre gyakran azt mondják a haverok, hogy csúnya. Pedig szerintem nem azok, inkább van bennük valami vonzó.

2020. ápr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán mert védenéd őket, sajnálod őket.
2020. ápr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!