Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kezelni azt, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kezelni azt, ha az utobbi idoben mindenen megsertodik?

Figyelt kérdés
Elegge nehez idoszakon megy keresztul, es borzasztoan erzekeny. Megsertodik azon,ha nem veszem fel a felefont,mert epp kin voltam a konyhaba,berag azon ha nem irok vissza 2 perc leforgasa alatt, napokig puhigtanom kell,ha veletlenul olyan megjegyzest teszek az O szemszogebol serto,de amugy egyaltalan nem nagy dolog.... hogy lehet kezelni ezt?
2020. ápr. 3. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Elengedni?
2020. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
engedjem el, ha amugy nagyon rossz idoszakat eli az eletenek, es vergodik ? ... nem tudom ..
2020. ápr. 3. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálhatod egy ideig felvidítani, de hosszú távon nem fog jót tenni, ha valakinek a csicskájává válsz, hidd el.
2020. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem is akarok a csicskájává válini, te jó ég.

Az hogy valaki mellett ott vagy, az nem azt jelenti hogy agybaviszed a reggelit,es bocsanatot kersz azert hogy levegot veszel..ezeket a huzasokat nem nezem el neki, es folyamatosan felhivom ra a figyelmét,hogy ez igy nem OK. De ettol fuggetlenul meg mindig a megoldason gondolkodom,es nem azon,hog eldobjam magamtol ezt az egeszet..

2020. ápr. 3. 22:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolatban vagytok? Baráti, vagy pár?
2020. ápr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Ez hiszti. Ha neked erre van energiad, turd el neki.
2020. ápr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok, és az előttem szólóval értek egyet. Értem én, hogy nem akarsz bocsánatot kérni, hogy levegőt veszel...de jelenleg is azt teszed, hiába mondod neki, hogy ez így nem oké. Ha nem változtat, akkor csak a kiszolgálószemélyzetet látja benned, ezt meg nem érdemled. Nemcsak neked kell összetörnöd magad, hogy ez az egész működjön...
2020. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Talan lehet hogy igazatok van... nem vagyunk egyutt egyebkent, de kicsit mar szorosabb a viszony koztunk. Inkabb a kapcsolat iranyaba haladunk, de lehet hogy ezt atgondolom meg egyszer ...
2020. ápr. 5. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!