Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ő boldogtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ő boldogtalan ettől?

Figyelt kérdés
Kint dologtok külföldön, nagyon sokat dolgozom, szinte egész nap és egy pihenőnapom van a héten, viszont sok pénzt keresek vele! A barátnőm otthon van, hiányzok neki nagyon! Mikor otthon voltam a kimerültségtől alig tudtam vele foglalkozni, ami persze nagyon rosszul esett neki. Sajnos a karrier fontosabb a számomra, mint ő. Viszont belegondoltam, hogy oké gazdag leszek, de nem lesz mellettem senki később! És megrémiszt a gondolat. A sok pénzt válasszam vagy a barátnőmet?
2020. ápr. 4. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha ezt tök idegenektol kérdezed meg akkor nem olyan fontos ez a lány...
2020. ápr. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Már miért ne lehetne senki melletted később. Más is lehet majd melletted. Sőt a sok pénz lehetősége csak növeli az esélyt. Ha ennyire nem releváns neked a barátnőd, talán szakítani kellene, vagy ha ez nem fog menni, mert aanyira halálosan szeretitek egymást (bár gondolom te nem) akkor dolgozz pár órával kevesebbet, aludj pár órával többet, és fordíts több figyelmet rá. Mégis mi mást lehetne tenni?
2020. ápr. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

És mi a karrier? Feketemunka egy kínai étteremben? LOL...

Azon túl, hogy szétdolgozod magad, meg mondjuk keresel valamennyi pénzt, sok értelme nem lesz.

De ha ez felmerült benned, akkor a lány valóban jobbat érdemel nàlad.

Nem minden a pénz. De te nem szereted őt, szóval igen, jobb, ha szakítasz.

2020. ápr. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Te válaszd a pénzt, a lányt meg hagyd meg olyannak, aki foglalozna vele.

Ha a kérdés felmerül benned, akkor ő nem neked való.

2020. ápr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénzed az lesz a baj, ha dolgozol akkor az.

Szerintem dolgozz

2020. ápr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3. Lehetőség is van. Szegényebb de normális családból származom. Nem voltunk szegények,inkább pénzes haverjaim voltak. Elkezdtem dolgozni és élvezni az életet,rászoktam....Akkor még néha néha túlóra de igazából nem annyira hajtottam pénzt. Aztán azt vettem észre nincs házam ,nincs semmim és senkim(csak szép emlékek) elkezdtem hajtani a pénzt. Egészségem az elő életemnek is biztos van köze hozzá,megrokkant. Nem dúrván csak aranyér visszér időjárás változás=fejfájás.
2020. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki valódi karrierista annak ez tényleg kérdés. Én is az vagyok, és ezt nem nézi el nekem senki, amit teljes mértékben megértek. Ha viszont ezt meg kell kérdezned, akkor nem fontos neked ez a nő, hagyd ott. Majd talán változik a nézőpontod, ha valóban szerelmes leszel, most nem hinném, hogy az vagy, mert akkor nem írtad volna ki a kérdést.
2020. ápr. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaza van a 7esnek. Egy szerelem változtat az emberen.
2020. ápr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!