Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnálod, hogy megbántottad?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnálod, hogy megbántottad? Megbántad, amit tettél?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdés akik valaha kihasználtak/ átvertek/ megcsaltak/ megbántottak valakit.

Mi történt? Megbántad? Mit tennél másképp a jövőben?



2020. ápr. 4. 01:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem, aki alapból ilyet csinál az lelki hulladék.
2020. ápr. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Szóval nem bánják egyáltalán, ne is reménykedj!!
2020. ápr. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem igazán. Nem lamentálgatok ilyeneken. Az élet megy tovább.
2020. ápr. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Azt kihagytam, hogy mindig megvolt a miértje...
2020. ápr. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Féltékennyé akartam tenni egy fiút, akiről azt hittem, nem vesz komolyan. És elhitte...Nagyobb baj lett belőle, mint gondoltam. Nagyon összetört és végül újra szétment a kapcsolatunk. És az is kiderült, hogy igenis fontos vagyokneki.

Nem csaltam meg valójában, nem tettem ellene semmit, nem is akartam. Rossz véget ért a játék és nagyon sajnálom. Túl fiatal és meggondolatlan voltam még.

Bár újra találkoznánk és megbeszélhetnénk!

Már vagy 30 éve történt, de még bánom nagyon és sokat szoktam rajta gondolkozni.

Az az egy játszmázásom volt, amúgy mindig őszinte voltam. Ezt tettem másképp.

2020. ápr. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Egyáltalán nem.

F

2020. ápr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én megcsaltam a barátomat régen, és nagyon megbántam. Hülyeség, hogy senki se bánja meg és lelki hulladék mindenki. Nagykn megbántam és mindent megtettem azért, hogy visszafogadjon. Lestem minden szavát, hogy mit szeretne, hogy javítsuk meg, és remgeteg emergiát és időt belefektettünk hogy újra jó legyen. Mert tényleg szerettük egymást. Hibáztam és nem akarom megvédeni magam, tudom, hogy szarzsák voltam, ti is megmondhatjátok állok elébe, de megbántam nagyon. Azt hittem, az izgalom megéri, de nem érte meg. A bűntudat ami utána volt, hogy láttam szemvedni a párom borzasztó volt. Megtanultam, nagyogy, hogy mások érzéseivel nem éri meg játszani. És nem is volt olyan jó ez a megcsalás. Egyszeri alkalom volt, nem terveztem előre csak jött. De nem volt olyan jó mint a párom.

Nagyon összetettem a két kezem, hogy megbocsátott nekem, és remgeteg energiát fektettünk a kapcsolatunkba, hogy újra jó legyen. Nem csaltam meg többet, és nem is fogom. Le lehet pontozni, de mivel azt vettem észre, hogy azok sose írnak választ akik valóban megcsalták a párjukat, ezért én is leírtam. Ez a mi sztorink és nem tudom másoknál mi történt, de szerintem egy egyszeri botlás nem ugyan olyan mint szeretőt tartani. Természetesen mindkettő gerinctelenség, én is gerinctelen voltam, de szerettem, csak nem realizáltam, higy elveszíthetem örökre, hogy fájdalmat okozom, és hogy nekem fontosabb a nyugalom és béke, mint egy egyszeri alkalom. Megérdemeltem volna hogy végleg otthagyjon, de valamiért visszafogadott. Most ott tartunk, hogy sok programot csinálunk rendszeresen, mindig lelkizünk, és elmondjuk mindjetten ha valami baj van a másikkal, mindent megbeszélünk és játékosabbak vagyunk. Ezek is mi vagyunk, és sose szabad elfelejteni, hogy egy kapcsolatba időt és emergiát kell fektetni. Nem mondom, hogy minden esetben meg kell bocsátani, de van amikor van értelme

2020. ápr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mikeXxX ***** válasza:
Igen volt rá példa hogy sértő dolgokat vágtam a másik fejéhez persze megbántam az ember mindig hibázhat. 40f
2020. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én egy olyan férfit utasítottam vissza akinek én jelentettem az egész világot, meghallni is képes lett volna értem. Fiatal voltam és meg gondolatban. Örök hűséget fogadott nekem és azóta is tartja, ennek már lassan 5 éve. Ha most tehetném jó szorosan átölelném, bocsánatot kérnék tölle és elmondanám hogy fontos nekem és hogy szeretem.

Bárcsak ne lettem volna ennyire hülye, életem végéig bánni fogom.

2021. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért nem ölelheted át kedves utolsó?Ha még mindig rád vár mi akadálya?
2021. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!