Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők azok után a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azok után a férfiak után mennek akik nem mutatnak irántuk érdeklődést. Ebbe lehet valami igazság?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 4. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen alapon minden férfi nyomában többezer nő loholna.
2020. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem igaz. Nem ilyenek múlik. Ha megtetszik egy férfi, akkor kimondottan arra vágyom, hogy nagy érdeklődést mutasson.
2020. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Miért fordítanék figyelmet és energiát olyan férfi irányába, aki nem érdeklődik felém?
2020. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Ha a no alapbol erdeklodik, es a ferfi flegma fele, akkor soszor megjobban erdekesnek, vonzonak talaljak a nok, foleg tinikorban alacsony onbizalommal rendelkezo lanyoknal figyelheto ez meg. Reszegen en is voltam bunko (nem direkt de rossz kedvem volt) es hihetetlen de imadtak, nem kell elhinni de nekem ez a tapsztalatom es masokon is lattam.


Ez is olyan mint a piac ha valamit nagyon tularaznak neha valoban elhiszik h az ertekesebb is.

2020. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%

ez igaz!

persze csak akkor, ha top pasikáról beszélünk, aki után bomlanak a nők. megőrjíti őket ha egy ilyen manusz nem foglalkozik velük, hajlandóak második, harmadik ágyasnak is beállni, ill. befeküdni.

ha átlagpistáról van szó, akkor persze már más a leányzó fekvése, az nem érdekli őket, sőt még örülnek is neki, hogy nem kell kosarat adni még egy lúzernek:)

2020. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Viszont menekulunk azok elől, akik nem jönnek be, de üldöznek.
2020. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, mert vannak, akik ilyen egészségtelenül működnek. Én is hajlamos vagyok rá, és még jól bele is ragadok hónapokra, évekre 😏 Tudom, mi állhat a háttérben, és gyanítom, ez sokaknál előfordul. Gyerekkor, válás, az apám onnantól nem szeretett volna részt venni az életemben. De őszintén: a hajamra kenhetem ezt a tudást meg a feldolgozást is. Attól még ugyanúgy az fog vonzani, aki lesz@r, aki meg érdeklődik, annak tuti még a közelében sem tudok megmaradni, nemhogy hozzáérni, megcsókolni, ...
2020. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Én elég érzelmi sérült vagyok ahhoz, hogy igényem legyen az állandó törődésre és foglalkozásra velem. Felismertem, hogy nekem erre szükségem van, ezért egy hozzám hasonlóan tapadós és nyíltan rajongó párt kerestem mindig is, akik telibetojták a képem, az mindig elriasztott, mert akkor sosem lehettem biztos az érzéseiben. Szóval nálam biztosan nem igaz.

Viszont van barátnőm, aki kifejezetten kihívásként tekint az ilyen férfiakra. Még akkor is, amikor tényleg nem érdekli a pasit. Néha elég szánalmas a végkifejlet, és aztán meg persze ő van felháborodva, de csak hogy lásd, nem vagyunk egyformák. Mindenki másképp áll hozzá a dolgokhoz.

2020. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Én pont ellentétesen működöm. Nekem nagyon imponál, ha egy pasi érezhetően, de finoman érdeklődik irántam. Sokszor még azok is felértéjelődnek így, akik amúgy annyira nem jönnének be.
2020. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ezt szoktam csinálni, még sem jönnek utánam a nők...
2020. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!