Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is van olyan plátói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is van olyan plátói "szerelme", akivel most a koronavírusos időben nem találkozik és már megőrül a hiányától?

Figyelt kérdés

Nem tudom felvenni vele a kapcsolatot mert semmilyen elérhetőségét nem tudom :( Szenvedek, hiányzik a látványa, a mosolya, és jelenleg semmilyen fény nem látszik az alagút végén.

Más is van így? Írjatok:(


2020. ápr. 4. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem ez a plátói lényege? Nemhogy örülnél, hogy most igazán plátói a plátói.
2020. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg valahogy kinyomozni a Facebookon hogy ki ő, aztán írj rá.
2020. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ám. Nekem ambivalens érzéseim vannak a jelenlegi helyzettel kapcsolatosan. Hiányzik, szeretném látni, hallani a hangját, tudni róla, és rosszul viselem, hogy még csak nem is tudom, mikor lehet újra... Ugyanakkor azt remélem, ha hosszabb idő telik el így, az segít túllépni.
2020. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Én is ilyen helyzetben vagyok. :( Nagyon hiányzik, hogy nem láthatom, hallhatom ahogy beszél... Fogalmam sincs, hogy mikor találkozhatok vele legközelebb, csak abban reménykednek, hogy még lesz lehetőségem látni, ha véget érnek a járvány miatti korlátozások. Remélem, hogy ez minél előbb bekövetkezik.

Én tudom az elérhetőségét, de érdemben nem vehetek fel vele kapcsolatot, mivel ez 'csak' plátói szerelem, és nem tudom, hogy Ő hogyan viszonyul hozzám.

2020. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, van nekem is. Kb.úgy, mint a négyesnél😞
2020. ápr. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Két évig éltem így, akkor voltam gimis, mindkét akkori nyári szünet nehéz volt. Tudom milyen, de nagyon nehezen ki lehet belőle lábalni, nekem is sikerült. Kitartást!
2020. ápr. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!