Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lány alsóbb kategóriás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány alsóbb kategóriás mint a fiú, akkor csak szexkapcsolatra kell neki?

Figyelt kérdés
Kinézet vagy családi háttér vagy társadalmi rang alapján?
2020. ápr. 4. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem igen.
2020. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Inkabb arra se, kiveve ha a fiu se top kategoria es nem tud jobbat szerezni, utobbi esetben komolyra is jo lehet mert igyse ugyse talal jobbat, ja es foleg a kinezet szamit, csaladi hatter meg tarsadalmi rang ritkan elvaras ferfiak reszerol.



Am ez az "alsob kategorias" jol mutatja az emberek hozza allasat az elethez, kategoriakba soroljuk az embertarsainkat es aki nincs a kategoriadban annak eselye sincs, felszines es sekelyes az emberek nagy resze.

2020. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem, azokat szokták feleségül venni. A jó nőktől fosnak.
2020. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
3# nehogy elhidd h azert nincs pasid mert jo no vagy...
2020. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Nyugodjál meg, férjem is van és szeretőm is.
2020. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noren1989 ***** válasza:
60%

#2vel értek egyet.


Arra sem.

2020. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
#5 uhh koszi most megnyugodtam
2020. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

> Nyugodjál meg, férjem is van és szeretőm is.

És erre büszke is vagy?

2020. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Voltam már párszor "alsóbb kategóriás" lánnyal, de csak kapcsolat volt. Másba amúgy se lennék benne olyannal aki nem a párom.
2020. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"Alsóbb kategóriásnak" hittem magamat, mikor megismertem egy olyan pasit aki kimondottan modell alkatnak tűnt, fejre, testre fullos volt, még belsőre is(legalábbis ezt hittem), aztán kiderült, hogy miért nem volt eddig nője...Olyan koszos volt, mint egy csöves kb.
2020. ápr. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!