Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan utasítsam vissza hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam vissza hogy ne bántsam meg szegényt? /N

Figyelt kérdés
Úgy sajnálom, nagyon aranyos pasi, mosolyt csal az arcomra, feldobja a napom, de jelenleg van egyéb dolog az életemben és rossz az időzítés. Szívesen vagyok a társaságában is, de inkább ne nyomassam a szöveget miszert csak barátod akarok lenni?

2020. ápr. 5. 14:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja igen az lemaradt, hogy most a vírus miatt egyáltalán nem találkozunk és most felvette a kapcsolatot velem a neten. Randira még direktbe nem hívott, de szerintem csak idő kérdése, legalábbis abból ahogy ír egyértelmű hogy leplezi hogy érdeklem.
2020. ápr. 5. 14:51
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Döntés elé állított már? Mondta, hogy ő mit szeretne?


Szerintem míg jól érzitek együtt magatok, addig élvezzétek ki ezen a szinten.

2020. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én szívesen beszélgetek vele, húzzuk egymás agyát, de nem kéne belemennem mert félreértheti. Mit tennétek?
2020. ápr. 5. 14:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megmondhatod egyenesen, meg fogom érteni.
2020. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Míg gépeltem, megírtad amit kérdeztem.


Szerintem akkor mond meg neki így - van egyéb dolog az életemben és rossz az időzítés.


Ha elég neki a barátság, még fog írni, ha nem, akkor pedig nem rabolod tovább az idejét.

2020. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4! És a további viccelődés fenáll?
2020. ápr. 5. 15:03
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet óvatosan csinálni, mert akkor továbbra is hiú ábrándokat fog kergetni.


Mond meg neki kerek perec, és utána ne légy önző, tarts távolságot, mert a legtöbb csaj itt rontja el, maszatol valamit, hogy "meg ne bántsa", de utána marad a közelében, a srác meg azt hiszi, hogy mégis van remény, és éveket éget el feleslegesen az életéből valakire, aki csak szórakozik, és felmenti magát azzal, hogy "de én megmondtam, hogy csak haverok vagyunk".

2020. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fenn. :) A saját példámból kiindulva írtam, én is hasonló viszonyban vagyok egy lánnyal (közös baráti társaság). Valószínűleg rá is kérdezek, ha vége ennek az egésznek, és újra találkozunk, de megérteném, ha nemet mondana.
2020. ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne válaszolj többé, érteni fogja! Érettségi nélkül is... 😛
2020. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha más körülmények között adnál neki esélyt szívesen, ugyan ezt megfontolhatnád akár most is.
2020. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!