Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beneveznél egy ilyen nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beneveznél egy ilyen nagy társkereső tesztre ahol mondjuk 100 embert zárnak össze?

Figyelt kérdés
Lennének kérdések és feladatok, meg minden ilyesmi.
2020. ápr. 5. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem, ez nem lenne nekem való. Ha kötelező lenne a részvétel akkor is maradnék inkább háttérben.
2020. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2020. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pénzt nem adnék érte, de szerintem elég érdekesnek hangzik. Szeretek feladatokat megoldani stb
2020. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez úgy tudna működni, hogy párokat (1 nő egy férfi) alakítanának ki és nekik közösen kellene az adott feladatot elvégezni.
2020. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csak akkor, ha élet-halál harcra megy... és a túlélő viszi a háremet :D
2020. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!