Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire előny vagy hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire előny vagy hátrány ha ennyi évesen még ennyire nincs tapasztalatom kapcsolat terén?

Figyelt kérdés
20 évesen még nem volt komoly kapcsolatom, szexuálisan tapasztalatlan vagyok. Egyszerűen így alakult, korábban mindig volt valami fontosabb az életemben mint a pasizás, és 20 évesen kezdem azt érezni talán lemaradtam valamiről. Nem az a probléma, hogy nem lenne kivel, hanem a lesz!aromságom és az is kicsit frusztrál, hogy a korombeliek nem mernek hosszú kapcsolatba belemenni.

2020. ápr. 5. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha ez megnyugtat nekem 23 evesen nem volt meg kapcsolatom
2020. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem maradtál le semmiről, nézd a jó oldalát: megóvtad magad a rossz tapasztalatoktól. Majd kialakul
2020. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem késtél el semmivel, csak az a lényeg, hogy ne görcsölj rá, mert annál rosszabb lesz. Kezdj el ismerkedni, és nem kell félned a rossz tapasztalatoktól sem, mert azok is szükségesek, és azokból is lehet (és kell is) tanulni. Egyébként hidd el, hogy sokan akarnak tartós kapcsolatokat, csak őket rendszerint nem veszik észre, mert a nagyszájúak jobban fel tudják hívni magukra a figyelmet, róluk több történet kering, ismertebbek, így az jön le, hogy mindenki csak dugni akar, holott ez nem igaz.
2020. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Én előnyként éltem meg, hogy 18 évesen vesztettem el a szüzességem és nem korábban. A 20-ra is ugyanezt tudom mondani.


A tinik szexualitása nem nagy élmény és sokkal többet nyer az, aki érettebben, felelősségteljesebben kezdi a szexuális tapasztalatszerzést. Nem csak a terhesség és egyéb egészségügyi kockázatok miatt (amiatt is), hanem mert kicsit talán jobban meg tudod húzni a határaidat és jobban nemet tudsz mondani dolgokra felnőtt fejjel, mint tiniként.


Nálunk sok lány volt az osztályban annak idején, aki össze-vissza szedte a fogamzásgátlót és csodálkozott, ha utána baja volt tőle. Volt olyanra is példa, hogy a pasija erőltette rá, mert derogált neki gumit húzni, ismertem olyat is, aki undorral, de belement olyan dolgokba szex közben, ami után kedve sem volt hozzá meg csak sírt a megaláztatástól, hogy megtartsa az aktuális srácot, mert azt hitte, ettől majd jobban szereti. Szerintem ezeket az ember idősebben ki tudja már védeni, kevésbé naiv úgy általában és ez a szexualitásában is megjelenik. Nálam legalábbis így volt. Szűz voltam sokáig, de tájékozott, jobban, mint 14-16 évesen. És tudtam, hogy mi nem normális, mit nem kell hagynom.

2020. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ismerkedem, főleg a vírus előtt sok randim volt, de hamar rájöttem, hogy a nagyja nem akar semmi komolyat
2020. ápr. 5. 20:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahogy írtam is, tény, hogy sokan csak szexre hajtanak, de őket hamar ki tudod szűrni. Keresd azokat, akiknek ennél többre van igényük. Talán kevesebben vannak, talán nehezebb őket megtalálni, de nem lehetetlen. Ha máshogy nem megy, akkor esetleg megkérheted a barátaidat, rokonaidat, hogy ismertessenek össze valakivel, aki normális, aztán majd meglátod, hogy mi sül ki belőle.
2020. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, bár nekem sincs tapasztalatom.Mindig hosszú,komoly kapcsolatot szerettem volna, de hát nem jön össze

24f

2020. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem hatrany. 22 evesen lett kapcsolatom, azota is vele vagyok, mar hat eve. En elonynek fogtam fel, nem gorcsoltem a parkeresesen es megfontoltan dontottem. Az eltelt evek engem igazolnak.
2020. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nőként semennyire. A férfi lennél, akkor hátrány lenne.


Mernek hosszú kapcsolatba belemenni, mac nem veled, vagy nem olyanokat keresel akik hosszú kapcsolatba akarnak menni (menőcsávók).

2020. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!