Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátomnál aludni akartam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnál aludni akartam, kértem csukd be ablakot,5 állat tücsöktől kezdve kutya, macska vonyítás minden volt, nem tudtam aludni, mondta nem csukja be, mert fullad, így mondtam eljövök tőled, mondta stornó így nem aludtunk együtt, szép volt tőle?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 23:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Hát bocs, de egy barom vagy. Fullad, akkor mit nem értesz, hogy neki az nem jó? Szenvedjen a hülyeséged miatt?
2020. ápr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Ez egy pad helyzet. Meg kell beszélni lehet-e valami kompromisszumot kötni különben soha nem fogtok tudni együtt aludni. Ugyanilyen az ha valaki csak tv-re tud aludni más csak csöndben vagy az egyik csak fény mellett a másik csak vaksötétben.

Ez nem "szép vagy nem szép" cselekedet egyszerűen mások az igények. Nem kell ezen megsértődni.

2020. ápr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Egy zseniális ember már rég feltalálta a füldugót, csak szólok.
2020. ápr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Benned zero empatia nincsen. Itt egyertelmu, kinek kellett volna kompromisszumot kotnie.

Jobb lenne, ha hasonloan onzo teremtes lenne a baratod, mert legalabb megerdemelnetek egymast.

Sajnalom ot.

2020. ápr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Rengeteg házasság van, amelyben a felek sokszor nem alszanak együtt és ez az alvási szokások miatt van (nagyon sokféle van), így hosszabb távon megvan a nyugi, nincs ezzel gond. Ha majd összeköltöztök, érdemes lesz úgy csinálni, hogy egy-egy ágy két szobába, de úgy, hogy a másik fél bármikor odabújhat :). Ezt a nem együtt alvált akkor is gyakorolni szokták, amikor kisbaba van, mert az mindenkinek jó, ha az anyuka a gyerekhez fel tud ébredni könnyen, az apuka közben jót alszik és nyugodtan megy munkába, stb. De fontos, hogy törekedni kell arra, hogy együtt is pihenjenek hetente 2-3 alkalommal, nem elhanyagolva a másikat :).
2020. ápr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Ott kezdődnek a gondok hogy egy közös alvásról se tudtok kommunikálni és megegyezni, akkor a komolyabb témákban nem tudom mik lehetnek. De az biztos, hogy hisztizés helyett megkéne egyeznetek valamiben, ami mindkettőtöknek jó.
2020. ápr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk én tuti megkérdeztem volna, hogy akkor miért nem ment még orvoshoz ezzel a fulladással.
2020. ápr. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Az életkorotoktól függetlenül ti sem vagytok felnőttek még. Se a pasi, se te kérdező.



Rátok igaz tökéletesen, hogy attól, hogy 18+ valaki még nem felnőtt

2020. ápr. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Én is a barátod helyzetét venném ebben az esetben figyelembe.
2020. ápr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
Mi lesz vele nyáron?
2020. ápr. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!