Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mondanátok véleményt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mondanátok véleményt a külsőmről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves vagyok és ilyenkor már nem kellene hogy érdekeljen mások véleménye most mégis a nőkre lennék kíváncsi mégis milyennek tartanak. Lehetőleg korral

Sziasztok!

23 éves vagyok és ilyenkor már nem kellene hogy érdekeljen mások véleménye most mégis a nőkre lennék kíváncsi mégis milyennek tartanak. Lehetőleg korral


[link]


[link]


2020. ápr. 6. 09:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Direkt csücsörítesz? Nekem nem vagy az esetem.
2020. ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a csücsörítés nekem is feltűnt.

Alapvetően átlagosnak mondanálak de nekem se vagy az esetem.

24

2020. ápr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos nem előnyös, és túlsúly is lehet rajtad.
2020. ápr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Ezeken a kepeken egy total atlagos pasit latok, akinek nincs en sajat szemelyisege.

A kepek alapjan nem vagy ronda, de olyannak se tunsz, akit szivesen megismernek. Bocs.

2020. ápr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a csücsörítés az első képen? Egy nőtől is gáz lenne.


Ezt leszámítva valószínűleg nem a külsőd lenne akadálya bárminek


Kicsit zömöknek tűnsz (ami nem baj), milyen magas vagy?


23n

2020. ápr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átlagosnak mondanálak. De azt a csücsörítést felejtsd el. Nem hiszem hogy a külsőddel van gond ha nem tudsz ismerkedni, mert sok hasonló külsejű srácot látok barátnővel.
2020. ápr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem telejsen rendben vagy. Csak tényleg ne csücsöríts:D
2020. ápr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
12%
A csücsörítést felejtsd el, ne vagy te Brezsnyev, vagy insta, tinder picha. Férfiként írom, hogy amúgy semmi gáz veled. Az itteni nőknek Ryan Gosling kell, miközben akkora pichajuk van, mint fél hold föld. Ez a tipikus süket duma tőlük, hogy nincs veled semmi baj, de nem vagy az esetük. Akkor ki az esetük, b_sszák meg?
2020. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Egyébként ez nem csücsörítés. De ha valaki ezt látja bele hát legyen. Igen kedves hölgyek mi ez a süket duma kérem szépen? Ez már majdnem megközelíti a nálam jobbat érdemelsz dumát
2020. ápr. 6. 10:37
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem te kedves #8, az egészen biztos.
2020. ápr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!