Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti jogyan kezelitek az evekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jogyan kezelitek az evekig elhuzodo volt elettarsi kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

Evekig egyutt eltetek valakivel, de nem tudtatok, kesobb megmaradt a jo viszony ha igen milyen formaban es mik a “hatarok”?

Uj kapcsolatotokban volt higy ez problemat jelentett ha igen mi volt a masik fel gondja ezzel?


Koszi a valaszokat felmerest vegzek nagy segitseg ha reszletesen kifejtitek nekem a kerdesekre a valaszt es nem haragszok meg ha mast ezzel kapcsolatosan is beleirtok.

Koszonom es kerlek a korotokat es nemeteket is irjatok oda illetve mennyi ideig tartott a volt kapcsolat.

☀️


2020. ápr. 6. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélünk senkivel, akivel együtt voltunk. Egyrészt mert az kapcsolat volt és én utána nem játszom el, hogy mekkora barátok vagyunk azzal, aki miatt a szakítás után éjszakákon át bőgtem (vagy ő), másrészt meg nem fogom a jövőmet megfertőzni ilyesmivel és szítani a feszültséget az aktuális párom és köztem azáltal, hogy egy olyan emberrel enyelgek, aki korábban lefeküdt velem és akivel korábban azt terveztem szinte, mint a párommal. Ez egyszerűen csak nincs helyén az én világképemben, nincs gyomrom hozzá és fordítva sem jönnék össze olyannal, akinek ilyen maradékok vannak az életében.
2020. ápr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ezer példát láttam arra, hogy az ex nem csak ex és vagy elkezd nosztalgiázgatni, vagy vissza akar jönni, vagy hasonlók... Nem. Ilyen szar miatt nem teszem kockára mindazt, ami a jelenben kedves nekem. Volt lehetősége, hogy az életem része legyen, most már így ne.
2020. ápr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod a korodat es a nemedet leirnad kerlek?

Koszonom :)

2020. ápr. 6. 10:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
En majdnem napi kapcsolatban vagyok az exferjemmel, egyreszt a gyerekek miatt, masreszt elso szerelem, elso csok, elso szex, 2 kozos gyerek es 20ev minden nyuge baja es orome osszekot minket. Az egesz felnott korunkban tudtunk egymasrol, akkor is amikor nem voltunk egyutt. Egyaltalan nincs mar semmi szexualis toltet kettonk kozott, o is megnosult, en is ferjhez mentem, egyszeruen olyan mint a rokonom v egy regi barat. Jot akarunk egymasnak es segitunk, ha a masiknak szuksege van ra. Vele kezdodott minden. Nyilvan mely intim dolgokat nem vele beszelek meg hanem a ferjemmel, de marhaskodni, okoskodni teljesen belefer. 38N, 38F, tenylegesen 4evet eltunk egyutt +3 evig jartunk.
2020. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!