Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők? Mik azok a tulajdo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők? Mik azok a tulajdonságok, amik miatt a férfinak el sem kell kezdenie az ismerkedést veletek, mert abszolút kizáró ok?

Figyelt kérdés

Tehát ne egyszavas válaszokban fogalmazzatok, fejtsétek ki bővebben.

Írhattok tapasztalatot, mi az amibe már belefutottatok és azt mondtátok, hogy NEM, SEMMI ESETRE SEM.

Külső, belső tulajdonságokat is írjatok, mindent ami KIZÁRÓ OK. Viselkedéstől elkezdve, hozzáállás az élethez, ambíció, család stb. Tehát minden irányból, hogy nektek mi az elvárásotok, nem csak külső tekintetben, de azt is írjatok.



2020. ápr. 6. 19:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
9%

Nincs diplomája, nem vezetőpozícióban dolgozik ergo nem keres jól, alacsony, ronda az arca.

22 N

2020. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 A kérdező kommentje:

Na de most komolyan.

Nem kell egyébként ilyeneket írni mert tudom, hogy nem igaz, és tudom, hogy csak provokáció. Tényleg komolyan lányok, mintha egy semleges ember lennék, jó?

2020. ápr. 6. 19:48
 3/94 anonim ***** válasza:
97%
Tanulatlan, buta, negativ, megbízhatatlan, bunkó, bármilyen függőség, kövér, alacsonyabb nálam.
2020. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
35%
#1 vagyok, őszintén érdekelne miért gondolod provokációnak a válaszom. Ha nem tetszik, nem kell figyelembe venni, én csak a kérdésre válaszoltam.
2020. ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 A kérdező kommentje:
Próbálom egyébként összeszedni a válaszokból, hogy mik azok a tulajdonságok, amik mindenkinél felbukkannak ezért nem baj, ha ugyanazt leírjátok.
2020. ápr. 6. 19:55
 6/94 anonim ***** válasza:
8%

Ha nincs pénze.

Ha kedves.


Üdv,

24/N

2020. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 A kérdező kommentje:
Azért mert odaírtad a keresetet, amit a valóságban nem szoktak így közölni, csak később max, oké ez az internet, de akkor is. Ráadásul sokan sírnak meg nyivákolnak hogy csórók azért nincs nőjük. De szerintem emellett van egy csomó más dolog is amik miatt sikertelenek az ilyen depressziós valakik.
2020. ápr. 6. 19:58
 8/94 anonim ***** válasza:
21%
Csatlakozom az #1 válaszolóhoz. El vagy tévedve te kérdező.
2020. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:
84%
Agresszív viselkedés, számomra tolerálhatatlan függőség (alkoholizmus, drog, szerencsejáték), súlyos testi fogyatékosság, szellemi retardáció, extrém introvertáltság, túl nagy életkori különbség, extrém féltékenység, totális motivalatlanság.
2020. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 A kérdező kommentje:
Ne csináljátok már. Ezt úgyse hiszem el. Oké persze fontos a kereset, de tudom miért írjátok, mert azt hiszitek én is azok közé tartozok akik szerint ez a mérvadó. De nem.
2020. ápr. 6. 19:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!