Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők? Mik azok a tulajdo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők? Mik azok a tulajdonságok, amik miatt a férfinak el sem kell kezdenie az ismerkedést veletek, mert abszolút kizáró ok?

Figyelt kérdés

(Egy előző kérdést írtam át, engem ez az oldal érdekel. Előre is bocsi:)


Tehát ne egyszavas válaszokban fogalmazzatok, fejtsétek ki bővebben.


Írhattok tapasztalatot, mi az amibe már belefutottatok és azt mondtátok, hogy NEM, SEMMI ESETRE SEM.


Külső, belső tulajdonságokat is írjatok, mindent ami KIZÁRÓ OK. Viselkedéstől elkezdve, hozzáállás az élethez, ambíció, család stb. Tehát minden irányból, hogy nektek mi az elvárásotok, nem csak külső tekintetben, de azt is írjatok.


2020. ápr. 6. 21:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Na.. csak átírni felejtettem el. Férfiakat akartam megkérdezni.
2020. ápr. 6. 22:00
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Csak legyen kitömve dellával, a többi nem lényeg.

38 N

2020. ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Hányszor írod még ki ugyanazt??
2020. ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
At akartam írni a kérdésben, csak az kimaradt, hogy férfiakat akartam megkérdezni. Remélem törlik a kérdésem :D
2020. ápr. 6. 22:03
 5/10 anonim ***** válasza:
6%

Ja ez meg férfiaknak szól akkor?


Akkor:

Nagy csecs.

Nagy bulkesz.


24/F

2020. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Ja hogy kizáró ok!!! Bocsi!


Kis csecs.

Kis bulkesz.


24/F

2020. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%

Inkább úgy írom, mi az ami kell: legyen sportosan karcsú, legyen nagy cicije és popsija. Ha ez nincs meg, akkor felejtős.. :/

42 F

2020. ápr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Ami miatt el sem KEZDENÉK ismerkedni vele, elég kevés, mert nyilván a belső tulajdonságok, gondolkodásmód a beszélgetésekből derül ki.


De akivel el sem kezdenék: koszos, büdös, ápolatlan és/vagy extrém módon ronda/egészségtelen kinézet. Belsőt tekintve, ha trágárul beszél, bunkó, tahó, agresszív.


33N

2020. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én írtam ki, és szinte bemásoltad ugyanazokat a szavakat amiket én használtam. Minek?
2020. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Húha, plágium.
2020. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!