Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm azt állítja hogy 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt állítja hogy 2 személyisége van mit tegyek? Nos az a helyzet hogy ma kicsit össze vesztünk mert hazugságon kaptam amit nagyon nehezen akart beismerni de végül beismerte

Figyelt kérdés

És magyarázatot kertem tőle hogy miért hazudott?Azt a választ kaptam hogy van egy másik énje aki csupa rossz dolog irányít és az az énje nem akarja hogy együtt legyünk bármennyire is tiltakozik ő ellene.Megkerdeztem hogy miben segithetnék ebben neki.Azt mondta hogy csak legyen minden jó köztünk meg ne legyen veszekedés.Elakarom vinni pszichológushoz de azt mondta nem kell.Egyebkent jegyben járunk és már 13 hónapja együtt vagyunk...Kérlek segítsetek

23F/19L



2020. ápr. 6. 22:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És még előtte sose csinált ilyet
2020. ápr. 6. 22:56
 2/12 anonim ***** válasza:

Jesszus.


Egyszer volt egy ilyen haverom.

Állítólag egy elhagyatott templomban nyitotta ki a másik énét, és hogy bebizonyítsa, kifordította a szemeit és elkezdett halandzsa nyelven beszélni.


Hát ööö... Sok sikert!

2020. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Én elvinném dokihoz,ez nem játék, lehet skizofrén ami kezelhető segítséggel de rosszabbodhat is halucinálhat és tehet dolgokat amiket amúgy nem tenne..
2020. ápr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy van neki baja! Csak így mentegetőzött a hazugságai miatt. Állítom hogy megcsalásról van szó vagy valami hasonló
2020. ápr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

A skizofrénia meg a többszörös személyiség két különböző kórkép, tehát a skizóknak nincs több személyisége.

Kérdező bocsi, de fiatalok is vagytok (2 évvel vagyok csak idősebb nálad) meg nem is vagytok elég ideje együtt (hisz nem is ismered igazán), minek jegyezted el?

Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy igazat mond-e vagy csak ilyen "intelligens" kifogást talált, hogy mentse magát...

Vidd el orvoshoz: pszichiáterhez. Vagy gondold át biztosan el akarod-e venni.

2020. ápr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hat arról van szó hogy egy palinak irt...és a szexről beszélgettek
2020. ápr. 7. 00:05
 7/12 anonim ***** válasza:

Be ne vedd.

Akinek két személyisége van, ok nagyon betegek, viszont a két személyiség nem tud egymásról.


Jól átvágott, te meg elhiszed.

De leforditom neked. Tehát megint téged, de valami hozzád köti. Kényelem? Biztonság? Azt te tudod, de csak muszajbol van veled.


A döntés a tiéd.

2020. ápr. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megint= megunt
2020. ápr. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez mekkora kifogás😂 Kreatív a csaj, azt meg kell hagyni. A másik személyisége szextingel a pasival.... kész, végem.
2020. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írtam, nincs neki baja! És ahogy jól gondoltam, hogy valamilyen formában megcsalásról van szó.


Csak így akar kibúvót a tettére, hogy megússza az egészet és még te sajnáld. Ne tedd!


Nincs neki több személyisége, ha az lenne, akkor bele menne abba, hogy elmegy orvoshoz veled. De ellenkezik, így teljesen egyértelmű, hogy folyamatosan csak hazudik neked!


Egyébként van róla hivatalos, eredeti kórházi pecséttel ellátott nyomtatott formában levő orvosi igazolás papírja róla, amit te magad is láttál, fogtad a kezedben, olvastad??? Ha nincs, akkor az van amit írtam!!!!!


Be ne vedd a hazugságait! Bqszd ki mint macskát xarni!!!! Úgy is a másik pali kell neki igazán!

2020. ápr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!