Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik srác, aki a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik srác, aki a barátom akart lenni elvitt magához, a fürdőszobában láttam egy zöld poharat zöld fogkefével és rózsaszín poharat rózsaszín fogkefével. Mondta nincs barátnője. Jelekbol úgy tűnt lehet alkalmi barátnője?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Láttál más dolgokat esetleg ezen kívül amik erre utalhatnak? Szerintem légy óvatos légy résen nézz körbe, ha lenne valakije előbb utóbb ki fog derülni és lesznek még erre utaló jelek tárgyak.
2020. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Alkalmi szexpartnernek nem lesz saját fogkeféje. Ami esetleg lehetséges, hogy nemrég szakított és ottmaradtak a cuccok. De ilyet senki nem hagy meg szerintem, sanszosabb, hogy barátnője van akivel nem él együtt.
2020. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gyanús :D
2020. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyiket páros napokon használja, a másikat páratlan napokon. :D
2020. ápr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Ez sajnos tenyleg gyanus. Nem haver, de meg csak nem is egyszeri csaj. Mar a zold zolddel is olyan, mintha az o keze nyoman lenne. Barmilyen random fogkefet ki lehetne magyarazni, de ez jol latod, tobb mint gyanus. Sajnalom.
2020. ápr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!