Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lanyok, nok tenyleg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyok, nok tenyleg az alapjan valasztanak part, hogy megnezik ki az a szemely aki a legjobban oda van ertuk, ki teszi meg ertuk a legtobbet?

Figyelt kérdés

Mind ezt azert mert tudjak, hogy egy ilyen ferfit konnyu zsarolni, befolyasolni es sakban tartani?

Elerni, hogy mindig a nonek legyen igaza..



2020. ápr. 7. 08:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki magából indul ki.

A kérdésed nagyon is tükrözi a benned lévő negativitást, frusztráltságot.

2020. ápr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
A lányok sokfélék, és sokféle szempont alapján választanak párt.
2020. ápr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2020. ápr. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Nem, azt választom (választottam), akivel kölcsönösen vonzódunk a másikhoz.

Nem kéne olyan, akit könnyű kihasználni. Nem szolgát kerestem soha.

2020. ápr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%
Nem, taszító számukra aki mindent megtesz értük. Azok után mennek akik le se tojják őket.
2020. ápr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
21%
Épp ellenkezőleg. Azt, aki tényleg bármit megtenne értük, a tenyerükön hordozná, azt beteszik a barátzónába. Párnak meg valami kőbunkó "alfát" választanak, aki ott rúg beléjük ahol csak tud, de a nőket ez nem érdekli, mert olyan férfira vágynak akire fel tudnak nézni.
2020. ápr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%

Először is, szerintem ezt a legelején nem lehet ennyire kiszűrni.

Másrészt pedig nem. Minden ember szereti, ha odafigyelnek rá, és ez nem azért van, hogy tudjam a másikat zsarolni, hanem hogy érezzem, hogy szeret.

2020. ápr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

Ha ez így lenne, nem lenne ennyi rossz kapcsolat.


Amúgy eddig azon sírtatok, hogy a lányoknak a férfias és bunkó pasik kellenek, most meg már a szubmisszívek? WTF?

2020. ápr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

Jaja, eddig az volt a rinya tárgya, hogy a nőknek csak az a férfi kell, aki semmibe veszi őket. Döntsétek már el😃

Egyébként nálam is fordítva van, a nyálas, könnyen befolyásolható, jellemtelen ember nekem akkor sem kéne, ha utánam dobnák. Pont, hogy egy határozott, domináns férfira van szükség, aki nem hever a lábaink előtt.

2020. ápr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%
Én valami hasonló alapján választottam. Megnéztem, mennyire kitartó az adott srác. A legkitartóbb 9 elutasítás után is hívott randira, és nálam sokkal jobb nőket utasított el miattam. Ma már a férjem. :) 28/N
2020. ápr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!