Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek ki ebből az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki ebből az egészből?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy kollégám akivel egy közös hobbi miatt kezdtünk el anno beszélgetni, barátkozni. Párszor találkoztam a barátaival is, mert ők is űzik ezt a hobbit.


Majd később párszor le is feküdtünk egymással, megbeszéltük, hogy nem mondjuk el senkinek, meg nem képzelünk bele többet a dologba. Én egyedül vagyok,nem is akarok kapcsolatot,viszont ő kapcsolatban van.


Amióta járványhelyzet van két műszakra lettünk osztva, nem egy műszakban vagyunk, így kb. 1 hónapja nem is találkoztunk, de írogatni szokott. Ebben az időszakban rájöttem, hogy jobb nem folytatni ezt az egészet, erre tegnap este átküldött egy beszélgetés részletet az egyik haverjával, aki rákérdezett tőle, hogy szexeltünk-e már, akar-e tőlem valamit, mert ha nem akkor ő rám írni, mert bejövök neki.


Azt mondta nem tud róla a haverja, hogy mi összejártunk, ha írna nekem, ne mondjam el neki, meg építsem le a haverját, mert ő még szeretne szexelni velem.


Mikor ezt láttam elment a kedvem az egész társaságtól, most, hogy megettem amit főztem, hogyan léphetek ki ebből az egészből, mielőtt jobban belekeveredem..


2020. ápr. 7. 09:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Milyen érzés egy darab húsnak lenni? :D
2020. ápr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Leépíteném az egész társaságot, az elég sokat mondó volt ahogy kezelték a barátok a dolgot. Na ezért nem jó sem szeretőnek, sem dugópajtinak lenni.
2020. ápr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Aki szerető/dugópajti lesz tudja mibe vág bele, csak van aki reménykedik, hogy idővel átveszi a barátnő helyét, amit nekem eszem ágában sincs, csak a szexről szólt az egész, ha ezért egy darab hús az ember, akkor az.. Le is fogom, csak még kitalálom hogyan, de lehet egyszerűbb lenne "angolosan távozni" ezek után.
2020. ápr. 7. 09:42
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Kapna tőlem mindkettő olyat, hogy zengene. Igaz, én soha nem mentem bele ilyenbe, illetve egyszer majdnem sikerült egy nős pasinak behúznia a kakiba, de észbe kaptam nagyon hamar hála az Istennek. Ott is hasonló volt a szitu, annyi, hogy én a feleségével együtt is dolgoztam. El sem tudom képzelni mit teszek ha tényleg történt is volna köztünk beszélgetésen kívül bármi.

Legyen már eszed ,és gondolkodj mielőtt ilyen szemtelen undorító embereknek adod a tested oda.


Én mit tennék ? Ha már egyszer bele másztam nem hagynám magam. Kiosztanám mindkettőt, aztán pedig tiltanám őket a facebookon (gondolom ott írkálnak). Tudom, hogy sokan gyerekesnek gondolják a tiltást, de az ilyen esetekben nagyon nagy szó, mert a mai világban ez egy olyan felület ami nem hagyja nyugodni az embert. Mindig látni, ha fent van, elérhető, ha ír, ha lájkol valakit stb. Nem jó ! Tiltsd le őket azt javaslom, munkahelyen meg köszönésen kívül mást ne engedj meg magadnak, aztán szedd magad össze. Ne legyél ilyenekebe szerelmes, ne add a tested oda játszadozni. Majd jön olyan aki megbecsül, de csak miután magadat is képes leszel becsülni !

2020. ápr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%

,,csak a szexről szólt az egész,"


Szívem, ha csak erről szólt volna nem vergődnél most itt. Előző voltam

Ui: nem bántani akarlak. Nem kell magad megjátszani.

2020. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg az új jelentkezőnek,hogy nem jön be neked,nem akarsz tőle semmit,a másik pasiról meg mélyen hallgass.
2020. ápr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

86% köszönöm a választ. Hidd el itt nincs megjátszás, nem érdekel a pasi, nem vagyok belé szerelmes, felőlem el is veheti feleségül a nőjét, az se érdekel, régóta nem voltam szerelmes, azt se tudom mi az :D Lehet érzelmek nélkül szexelni, sőt akkor még jobb is, mert nincs felesleges lelkizés, csak az ösztön. Csak azért nem mondtam el a mi kis titkunkat, mert a többi kollégával megromlana a kapcsolatom, mert meglenne a véleményük, ezt meg nem akarom.


75% úgy lesz,de a kollégámmal is megszakítom a kapcsolatot, tanulópénznek jó volt :D

2020. ápr. 7. 10:00
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

Ha elkezdene szívózni az akivel lefeküdtél, lehet, hogy borítanám a bilit a barátnőjénél.

Amúgy meg a többiek már leírták: minden kapcsolatot szakíts meg velük. A tiltás nem bunkóság, hanem VÉDELEM. Este otthon bezárod a bejárati ajtót, hogy ne tudjon bejönni aki csak akar, nem? Na, az életedbe se engedd be akit nem akarsz.


33N

2020. ápr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű. Megmondod a kollégának hogy nem érdekel téged a haverja, ezt meg is írhatja neki és hogy a továbbiakban vele sem óhatjtasz szexelni, kontaktolni. Nincs ebbe semmi.
2020. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

Szimplán ne irogass nekik vissza. Ha nem érdeklődsz felőlük, teljesen közömbös vagy velük akkor maguktól lefognak rólad akadni.

Mondjuk a pasit nem értem, hogy miért gátolná meg a veled való szexet az, hogy te mással is szexelsz, aki jelen esetben a haverja. :D

2020. ápr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!