Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és nők, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők, ti hogyan reagálnátok ha a volt szeretotok letagadna a jelenlegi párotok elott?

Figyelt kérdés
A barátnomnek elottem volt kapcsolata egy nős pasival,amit nekem el is mondott. Társaságban ez a férfi oda szokott jonni ,kézcsok,meg enyhe nyomulás a páromra.Egyszer társaságban elkaptam és kérdore vontam,hogy volt -e valami kozte és a párom kozott? Letagadta, és még a gyerekei életére is megeskudott,hogy semmi nem volt kozottuk. A párom látta ,hogy vitázunk,majd elotte is letagadta,hogy volt kozottuk valami,hiába állította a párom az ellenkezojét. Ti hog& reagálnáltok erre?

2020. ápr. 7. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Dobnám a párom, hogy lehetett egy ilyen emberrel aki hazudik.
2020. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
A kérdés inkább az lehetne hogy mi a francokat kerestek ti egy társaságban azzal az emberrel? Az exektől jobb minél távolabb kerülni, nem pedig együtt bulizni, főleg és főképp ha egy ilyen patkányról van szó.
2020. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem reagálnék sehogy, teljesen normális a szerető reakciója! A párod nem volt korrekt, ha erről neked beszámolt.
2020. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. válaszoló,ezt fejtsd ki bovebben,kérlek.
2020. ápr. 7. 20:13
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Semmit nem kell reagálni. A szerető azért szerető, mert nincs felvállalva. És igen, a párodnak sem kellett volna elmondania neked.
2020. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Le kell sz@rni és elküldeni a búsba, ha még nyomulni is próbál

azért mert ő csalja a nejét, attól még nem kell más kapcsolatába is belerondítani

naná, hogy letagadja, védi saját magát, bár lehet ezek után nem mer majd annyira kézcsókolgatni legalább, hogy tudja, hogy tudod te is

a lényeg, hogy nem kell vele foglalkozni, résen kell lenni, mert látod nem is akaja visszafogni magát, elkell küldeni, ha megint próbálkozik smúzolni

2020. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a szeretők sorsa.
2020. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit érdekel téged hogy letagadja vagy sem???
2020. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rájottem,hogy a hátam mogott tartják a kapcsolatot továbbra is.
2020. ápr. 8. 18:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja hogy ez kamukérdés volt? Kár hogy nem ezzel kezdted...
2020. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!